Відділ субсидій у Чернігові змінить адресу

Відділ субсидій у Чернігові змінить адресу, Сергій Кириченко

Департамент соціальної політикиЧернігівської міьскої ради, який працює за адресою: вул. Шевченка, 44, скоро переїде в інший район міста.

У Чернігівській міській раді відбудеться «ущільнення», яке викликано як бажанням зекономити бюджетні кошти, так і ліквідацією Новозаводського та Деснянського району і об’єднання окремих їхніх колишніх структурних підрозділів.

Зокрема, на нараді у мерії міський голова Чернігова Владислав Атрошенко анонсував деякі зміни у місці розташування деяких управлінь та відділів

За його словами, до 1 липня 2021 року Департамент соціальної політики має підготувати усе аби переїхати з вулиці Шевченка, 44 до приміщення колишньої Новозаовдської райради – вулиця Мазепи, 19.

Відділ субсидій у Чернігові змінить адресу, фото-1

Раніше за цією адресою на вулиці Шевченка працювало управління праці та соціального захисту населення Деснянського району. Така сама структура Новозаовдського району здійснювала прийом чернігівців, які проживають на його території саме у будівлі на вулиці Мазепи.

Приміщення, яке звільниться, планують надати іншим структурним підрозділам міської ради.

– У мене є бажання об’єднати управління ЖКГ та управління транспорту. Треба визначитися, чи достатньо там буде місця, – зазначив Владислав Атрошенко. Також він анонсував більш щільну співпрацю управлінь архітектури та земельних ресурсів.

Цікаво, що вони розташовані зараз за однією адресою – вул. Коцюбинського, 82, – але цього, вочевидь, недостатньо. Ймовірно, мова йде про об’єднання двох підрозділів у один.

– Є технічні нестиковки архітектури і земельних ресурсів. Якщо об’єднати… – вголос міркував міський голова під час наради.

відділ субсидій соціальний захист переїзд вулиця Шевченка 44 вулиця Мазепи 19 опттмізація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2748 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии