У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш»

У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», Сергій Кириченко

Підприємство вже не перший раз виставляюють на аукціон, поки невдало. Нова спроба призначена на 17 грудня.

Регіональне відділення Фонду державного майна запрошує до участі в електронного торгах за пакет акцій підприємства «Хімтекстильмаш».

На продаж виставлено державний пакет акцій – 3 млн 979 тис. 276 штук, що становить 100% статутного капіталу об’єкту, який розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Мазепи, 110.

До лоту входить комплекс будівель загальною площею більше 35 тисячі квадратних метрів переважно виробничого та складського призначення. Стартова ціна складає 994 тисячі 819 гривень.

Інвесторів пробують заманити тим, що підприємство розташовано у вигідному місці (поруч міжнародна траса, велика ділянка землі площею майже 8 га).

У липні 2020 року «Хімтекстильмаш» вже виставляли на аукціон. Тоді в процесі торгів між 8 претендентами ціна об’єкту зросла у 75 разів і склала 75 мільйонів гривень. Втім, переможець не сплатив у визначений термін кошти, через що угода не була реалізована і тепер виникла необхідність провести процедуру заново.

У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-1 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-2 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-3 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-4 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-5 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-6 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-7 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-8 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-9 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-10 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-11 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-12 У Чернігові знову спробують продати «Хімтекстильмаш», фото-13

Довідка

Підприємство було створене в 1960 році. У 1995 році воно стало акціонерним товариством. У структурі працювали науково-дослідний інститут, дослідний завод та дослідна станція.

У 2000 році АТ «Хімтекстильмаш» було включене до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави і не підлягають приватизації.

АТ «Хімтекстильмаш» є єдиним розробником в Україні вальцових верстатів (В-400/93), що використовуються для механічного розмелювання ядер насіння олійних культур.

Тут наявні можливості для виконання робіт з виготовлення обладнання для масложирової, переробної, харчової та інших галузей.

Станом на 1 січня 2020 року загальна вартість активів акціонерного товариства становила 9,1 млн грн., прострочена кредиторська заборгованість – 18,5 млн. грн. За існуючими боргами з 2009 року Державною виконавчою службою відкрито зведене виконавче провадження, залишок, що підлягає стягненню – 4,6 млн грн.

Обсяг виробництва АТ «Хімтестильмаш» у 2019 році становив 2,3 млн грн. За підсумками минулого року підприємство зазнало 500 тисяч гривень збитків.

Хімтекстильмаш фонд державного майна аукціон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
414 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии