Крематорій у Чернігові. Питання вивчать, але мер не у захваті від ідеї

Крематорій у Чернігові. Питання вивчать, але мер не у захваті від ідеї, Сергій Кириченко

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко доручив підлеглим вивчити питання доцільності будівництва крематорію у Чернігові.

Під час наради у мерії, міський голова зауважив, що отримав кілька листів щодо ініціативи будівництва крематорію та звернувся до керівника комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Володимира Куліша. Саме це КП відповідає за кладовища та поховання у Чернігові.

– Питання серйозне і над ним треба серйозно думати… По-перше, християнські традиції. Ми не готові сприймати це, як на Заході. По-друге, будівництво, газ – а хто за це буде платити? Яка окупність? – висловив сумніви у перспективності такої ініціативи Владислав Атрошенко.

Також міський голова засумнівався в тому, що такий підхід дасть суттєву економію місця на кладовищі:

– Це ж все одно місце на кладовищі. Удвічі менше? Але ж все одно: пам'ятник, підійти-відійти, огорожа…

Володимир Куліш має зустрітися з авторами ідеї та обговорити з ними бачення ситуації і реальні перспективи втілення таких пропозицій.

Разом з тим, Владислав Атрошенко погодився з тим, що дефіцит землі під кладовище «Яцево» вимагає нових підходів вирішення проблеми. Зокрема, згадав про неврегульоване законодавством питаннярекультивації земельних ділянок:

– Якщо не відвідують рідні могилу більше 10 років. Що відбувається? Яцево – вже 110 гектарів. Ми вже впираємося.

Начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц зазначив, що зараз облаштовується територія площею 4,5 гектари і ще викуплено 3 гектари землі, які підуть під розширення кладовиша «Яцево»:

– Ми працюємо в цьому напрямку. Щоб було запасу 30 га. Ми по 3 га на рік маємо будувати кладовище.

Головний комунальник Чернігова висловив сподівання, що цього вистачить, поки в українському законодавстві буд врегульоване питання граничних термінів щодо рекультивації.

Нагадаємо, у листопаді на сайті електронних петицій була зареєстрована ініціатива будівництва крематорію у Чернігові. За місцяь (термін сплив 13 грудня) її підтримало 292 чернігівці при мінімумі у 250 підписів. Тож тепер міська влада має надати офіційну відповідь автору звернення.

крематорій Яцево
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1590 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии