Вірус папіломи – там, де ослаблений імунітет!

Як виглядає папілома знає, напевно, кожен. Звисаюча, схожа на бородавку випуклість на «ніжці» або з широкою основою до 1-2 см з нерівною поверхнею є проявом вірусної інфекції шкіри.

Найчастіше ВПЛ (вірус папіломи людини) вражає людей з ослабленою імунною системою. Він також є ознакою супутніх захворювань в організмі і сигналізує про можливі порушення обміну речовин, гінекологічні захворювання, хвороби нирок, запущені гастрити і коліти.

При появі бородавок і папілом потрібно відразу звернутися до лікаря, а не чекати збільшення їх числа і розмірів. Адже бувають випадки, коли папіломи можуть з’являтися десятками, і тоді позбутися їх набагато важче! В практиці дерматологів медичного центру «ДокторПРО» такі випадки, на жаль, не поодинокі.

Папіломи на тілі вимагають дбайливого ставлення, їх небезпечно травмувати, адже потім вони можуть перероджуватися в онкозахворювання.

Для того щоб позбавитися проблеми з папіломами, необхідно здати аналіз на вірус папіломи людини, пройти курс противірусної терапії, а новоутворення, що вже з’явились - видалити.

Досвідчений дерматолог медичного центру «ДокторПРО» успішно практикує лікування ВПЛ та проводить радіохвильове видалення доброякісних новоутворень на шкірі таких як, папіломи, кондиломи, бородавки.

Радіохвильове видалення – це унікальний безкровний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц). Таке видалення не супроводжується механічним руйнуванням клітин і некрозом навколишніх шарів. Після радіохвильового видалення на шкірі рубці не залишаються, а ранка загоюється максимально швидко.

До уваги любителів солярію!

Маленькі нешкідливі папіломки на Вашому тілі під впливом ультрафіолету можуть, з досить великою ймовірністю, переродитися в меланому – злоякісну пухлину шкіри. На жаль, темп захворюваності на рак шкіри в останні роки дуже виріс, а, крім того, меланома стала частіше зустрічатися і у молодих людей. Отож, дерматологи закликають всіх, хто виявив у себе на шкірі незрозумілі новоутворення, які до того жростуть, змінюють контури, колір та наповнюються рідиною – негайно звернутися до лікаря!

Телефонуйте: 0800 300 700! Будемо раді Вам допомогти!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
309 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии