Чого чернігівці очікують від 2021 року?

В нашому житті прийнято синхронізувати будь-які звершення та зміни із сторінками календаря або годинниковою стрілкою. В який день відбулася та чи інша знаменна подія, а який рік тоді був? Саме так ми і згадуємо, як про хороші, так і про не надто приємні події життя. Тож не дивно, що й від календарних змін часто-густо очікуємо і життєвих. Надто коли мова йде про роки.

Тож чого від нового, 2021-року очікують жителі Чернігова та чого б вони побажали містянам? Про це ми вирішили розпитати у перехожих.

Катерина, студентка:

От нового года я ожидаю, как минимум, уменьшение проблем. Экономический кризис все-таки очень сильно влияет на нас. Мое образование остановилось, а на дистанционном учиться все-таки сложнее. Горожанам я бы пожелала принимать проблемы, которые происходят. Так должно быть, мы переживем этот год, эту пандемию, все будет отлично.

Олександр, пенсіонер:

Ожидаю, что больше не будет этого вируса потому, что здоровье – это самое главное. Черниговцам бы пожелал приумножать то, что уже достигнуто, чтобы обновления в городе происходили и дальше. Так как они улучшают нашу жизнь. Вот мы стоим на новом тротуаре и чувствуем это.

Анна, студентка:

Від нового року очікую, власне, чогось нового. Якихось змін. Звісно ж, змін на краще. Рік був нелегкий і не хочеться аби те, що відбувалося протягом нього, повторювалося і в 2021-му. Чернігівцям я би хотіла побажати здоров’я та доброти. Адже за будь-яких обставин варто бути добрішими один до одного. Ну і, звичайно ж, щастя та взагалі всього найкращого.

Еженедельник "Семь Дней"
Новий рік настрій думки людей очікування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
174 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии