Спортивні майданчики нового зразка почнуть ставити у Чернігові цього року

Спортивні майданчики нового зразка почнуть ставити у Чернігові цього року, Сергій Кириченко

Управління ЖКГ спільно з управління сім’ї, молоді та спорту мають опрацювати питання облаштування у Чернігові 1–2 спортивних майданчиків нового покоління.

Нові спортивні майданчики мають з’явитися у Чернігові протягом 2021 року. На це звернув увагу на ранковій нараді у мерії 2 лютого міський голова Владислав Атрошенко.

Він зауважив, що протягом останніх років у місті більш-менш нормалізувалася ситуація з новими дитячими ігровими майданчиками, а «спортивними ми толком не займалися».

– Сьогодні виробники спортобладнання пропонують нормальні функціональні тренажери. Не такі, що вони начебто є, але займатися на них не можна. А сучасні, де врахована анатомія, траєкторії руху… Вони можуть бути саме для занять спортом, а не лише для естетики, – зазначив міський голова.

Він доручив начальнику управління ЖКГ Ярославу Куцу та начальнику управління сім’ї, молоді та спорту Андрію Дериземлі вивчити це питання і надати свої висновки щодо можливого постачальника.

Наразі найбільш цікав пропозиції є від білоруських виробників, проте чиновники у першу чергу мають звернути увагу на аналоги від українських підприємств якщо вони є. Зокрема – від «ІнтерАтлетики» з чернігівською реєстрацією виробництва.

– Щоб ми за поточний рік в межах визначеного фінансування перерозподілили кошти і зробили 1–2 такі майданчики. Функціональні, антивандальні. І далі – паралельно з дитячими, – сказав міський голова.

Також чиновники мають попіклуватися і про відповідне якісне гумове покриття для таких майданчиків. Владислав Атрошенко згадав невдалий досвід використання «клаптиків» на території школи №29 і попросив «більше не дивитися в цей бік» – використовувати лише покриття з суцільним шаром.

спортивний майданчик інфраструктура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
744 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии