Чернігівську обласну лікарню ремонтують і наближають до європейських стандартів

Чернігівську обласну лікарню ремонтують і наближають до європейських стандартів, Сергій Кириченко

У Чернігівській обласній лікарні завершилися роботи першої черги з реконструкції приймального відділення екстреної медичної допомоги.

Це одна з дев’яти опорних лікарень Чернігівщини, що у рамках проєкту EMERGENCY вже найближчим часом буде приведена у відповідність до європейських стандартів та забезпечена сучасним медичним обладнанням.

За словами голови Чернігівської ОДАГанни Коваленко, майже всі об'єкти готові, три з них – ще торік. П’ять перебувають на завершальному етапі будівництва. До кінця березня роботи мають бути завершені.

Генеральний  директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» Андрій Жиденко детальніше розповів про завершальний етап реконструкції та модернізації: облаштування кабінетів ангіографії, цифрової рентгенографії, оснащення сучасним якісним обладнанням лабораторій.

Сьогодні у відділенні вже встановлений 160­-зрізовий комп’ютерний томограф з програмним забезпеченням, що дозволяє отримувати зображення будь­-яких органів і систем. Це один з 12 томографів в Україні, що надаються лікарням в рамках проєкту EMERGENCY.

Загальна кошторисна вартість об'єкту становить близько 18 мільйонів гривень, з яких 10,5 мільйонів – кошторис другої черги робіт, запланованих на цей рік. Зокрема, ним передбачено утеплення фасаду терапевтичного корпусу, де знаходиться приймальне відділення.

***

Щороку в  Чернігівській обласній лікарні отримують високоспеціалізовану стаціонарну медичну допомогу більше 22,5 тисяч пацієнтів.

За новими стандартами після закінчення реконструкції екстреним пацієнтам допомогу надаватимуть вже безпосередньо у приймальному відділенні до моменту переведення хворого в інший структурний підрозділ.

Для цього тут передбачені загальномедична зона, процедурні кабінети, палати інтенсивної терапії, інфекційний та діагностичні блоки, лабораторія термінових аналізів. 

Чернігівська ОДА
обласна лікарня ремонт Жиденко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
400 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии