Питання Ялівщини зняли з сесії Чернігівської міськради

Питання Ялівщини зняли з сесії Чернігівської міськради, Сергій Кириченко

Після суспільного резонансу навколо планів зміни цільового призначення 4 ділянок землі на території Ялівщини, міська влада відступила. Але не відмовилася від таких намірів. Міський голова Владислав Атрошенко наполягає, що це – законне право власників.

За день до проведення сесії Чернігівської міської ради, учора, 24 лютого, питання порядку денного щодо зміни цільового призначення землі у Ялівщині зняли з розгляду.

Спершу на хвилю обурення відреагував міський голова. Владислав Атрошенко звернувся до земельної комісії, щоб та виключила питання з порядку денного.

Втім, при цьому це – тимчасовий крок. Адже мер у своєму дописі на власній сторінці у «Фейсбук» кілька разів підтвердив, що зміна цільового призначення чотирьох ділянок – це «законне звернення приватних власників землі» і «законне право громадян, підтверджене рішеннями відповідних органів».

У підсумку депутати – члени земельної комісії – зняли питання про Ялівщину з розгляду. Наразі ситуація знову у підвішеному стані.

Нагадаємо, проєктом рішення пропонувалося змінити цільове призначення ділянок – вони можуть отримати статус «для будівництва і обслуговування житлового будинку» замість теперішнього статусу «для ведення особистого сільського господарства».

Активісти кажуть, що це може стати початком масової забудови Ялівщини, адже там близько 20 таких ділянок і зміна статусу для перших чотирьох запустить ланцюгову реакцію.

У той же час, Владислав Атрошенко підкреслює, що територія не в лісопарку, а лише межує з Ялівщиною і каже, що це – колишні землі підприємства «Квіти Чернігова», які розпаювали у 2006 році. Частину з цих земель придбали саме з перспективою будівництва малоповерхових приватних будинків.

У той же час за словами правозахисника Олександра Гашпара, приватизація цих земель «була здійснена у незаконний спосіб». Серед власників Гашпар називає і тестя міського голова Чернігова Владислава Атрошенка, а також представників бізнес-структур, які входять в орбіту бізнес-інтересів мера.

Визначити чи ці землі у Ялівщині, чи поруч заважає відсутність затверджених меж лісопарку. Владислав Атрошенко у своєму дописі наголосив, що необхідно активізувати роботу щодо визначення меж ландшафтного парку «Ялівщина».

Ялівщина земля ділянки Атрошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
253 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии