• Головна
  • Збірна Чернігівщини виборола 25 медалей на чемпіонаті України з лижних гонок
14:51, 3 березня 2021 р.

Збірна Чернігівщини виборола 25 медалей на чемпіонаті України з лижних гонок

З 22 лютого по 1 березня на Львівщині проходив чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. Участь у цих змаганнях взяла й команда Чернігівщини.

Про це повідомляє Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

• Дмитро Крюков – три золота,
  • Марія Голоборода – золото та бронза в естафеті.
Збірна Чернігівщини виборола 25 медалей на чемпіонаті України з лижних гонок, фото-1

Призери є вихованцями шкіл ДУ «ДЦОП з зимових видів», СДЮШОР з лижного спорту ШВСМ, СДЮШОР з лижного спорту та ОДЮСШ з зимових видів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію