• Главная
  • Розкрутити «ВЕНУ» та інші гіпермаркети на податки. Чернігів звернеться до ДФС
15:58, 3 марта

Розкрутити «ВЕНУ» та інші гіпермаркети на податки. Чернігів звернеться до ДФС

Розкрутити «ВЕНУ» та інші гіпермаркети на податки. Чернігів звернеться до ДФС

Шпаринку з оптимізації сплати податків, які нині практикується великими підприємствами торгівлі хочуть прикрити. Про це заявив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Він заявив про «чітку ініціативу» звернутися до керівництва Державної фіскальної служби у Чернігівської області, аби там нарешті звернули увагу на «штучне подрібнення бізнес-процесів у всіх гіпермаркетах міста».

Владислав Атрошенко переконаний, що практика проведення торгових операцій у таких магазинах через фізичних-осіб підприємців, а не через юридичну особу – спосіб для економії на податках.

– Введені в ці бізнес-процеси ФОп, які не мають на меті самозайнятість, а працюють з метою уникнення сплати податків в гіпермаркетах міста, – сказав міський голова. – На сьогодні величезні суми ухиляються шляхом штучного подрібнення бізнесу на ФОпів.

Владислав Атрошенко підкреслив, що ця його позиція – «без утисків для бізнесу» і ставить на меті залучення додаткових коштів для розвитку міста, що у свою чергу позитивно відіб’ється на самих власниках бізнесу.

– Інакше – молодь виїжджатиме, середній чек меншатиме, привабливість бізнесу падатиме. Якщо проаналізувати середній вік жителів – у нас і так серед обласних центрів він буде найвищим, – додав мер Чернігова.

Схема з проведення торгових операцій через фізичних-осіб підприємців практикується зокрема, у гіпермаркеті «ВЕНА», на що раніше неодноразово звертали увагу депутати міської ради та чиновники.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#податки #ДФС #гіпермаркет #ФОП
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...