• Главная
  • Українські вина SHABO вийшли на ринок Японії
Новости компаний
17:00, 4 марта

Українські вина SHABO вийшли на ринок Японії

Новости компаний

Вже цієї весни українські вина з’являться на полицях магазинів Японії. Серед них і вина компанії SHABO. Наприкінці лютого SHABO відгрузила до країни висхідного сонця першу партію.

Японія стала 19-ю країною світу, де невдовзі можна буде купити одразу три вина SHABO з колекції Reserve: Тельті-Курук, Совіньйон Блан і Піно Гріджіо. Придбати їх можна буде під торговельною маркою Master Tardan у місті-побратимі Одеси - Йокогама. Також замовлення будуть доступні через онлайн-магазин з доставкою по всій Японії.

Українські вина SHABO вийшли на ринок Японії , фото-1

Таких домовленостей восени 2020 року компанія SHABO досягла з японською торговою організацією Helms Ltd. Її засновник та президент Юкі Ісі заявив, що прагне перетворити Йокогаму на вітрину українського вина в Японії.

За словами директора департаменту експорту компанії SHABO Станіслава Кобілецького, японська делегація високо оцінила продукцію компанії.

Українські вина SHABO вийшли на ринок Японії , фото-2

«Японці дуже обережні у прийнятті рішень. І перш ніж зробити вибір, подумають тисячу разів. Проте нашій компанії, а точніше винам SHABO, вдалось вразити японську делегацію. Гості одразу оцінили якість наших вин, а також окремо відмітили візитівку компанії – автохтонне вино Тельті-Курук», - прокоментував розширення географії експорту Станіслав Кобілецький.

Нагадаємо, в минулому році компанія SHABO відкрила третій офіційний магазин в Китаї та на сьогодні експортується у 18 країн світу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...