• Головна
  • Керівник магазину "АТБ" у Чернігові Юлія Біліченко: "У житті та роботі головне – завжди бути позитивно налаштованою"
Новини компаній
16:30, 5 березня 2021 р.

Керівник магазину "АТБ" у Чернігові Юлія Біліченко: "У житті та роботі головне – завжди бути позитивно налаштованою"

Новини компаній

Більш як чотири мільйони українських громадян щодня відвідують супермаркети "АТБ" – найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами.

Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. 1206 магазинів "АТБ" щодня без перерв, вихідних і святкових днів відкриті для покупців у 307 містах і селищах України.

Щоб понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця в торгових залах магазинів найбільшої вітчизняної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда співробітників корпорації "АТБ" – понад 68 тисяч осіб! Більша частина з них (44546 ос.) – представниці прекрасної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто традиційно зустріне на своєму робочому місці. Недаремно ж у магазинах "АТБ" називають свій дружний колектив "робочою родиною".

Ці дивовижні жінки відіграють основну роль у динамічному розвитку й ефективній роботі найбільшої компанії в країні. Корпорація щорічно відкриває майже сотню магазинів "АТБ", створюючи в такий спосіб близько п'яти тисяч нових робочих місць.

Протягом кількох років компанія посідає лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

У супермаркетах "АТБ" у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавка. Вони часто виконують роботу керівників магазинів, логістів, товарознавців, бухгалтерів, керують відділами контролю якості "АТБ" і навіть займаються питаннями охорони та безпеки (438 співробітниць). Компанія може надати безліч прикладів того, як дівчина, що прийшла на рядову посаду, згодом стає справжнім фахівцем, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі "АТБ" (сьогодні таких чотири), робить успішну кар'єру, навіть може стати керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників у супермаркетах "АТБ" починали свою кар'єру з посад рядових співробітників. Зараз у 1150 магазинах мережі керівниками є жінки. Усього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі. Найбільш юній – 18 років, а є співробітниця, що відсвяткувала свій 78-й день народження.

Крім добре знайомої українцям мережі "АТБ-Маркет" до складу корпорації "АТБ" входять численні підприємства, що займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки старанній праці десятків тисяч українських жінок, вони багато років є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Ритейл – це галузь, що вимагає від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці "АТБ", коли віриш у свої сили, коли професія для тебе не тільки спосіб заробітку, але й стиль життя – будь-яка справа по плечу. Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!

Саме на ніжних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими та якісними продуктами за доступними цінами. День торгівлі леді "АТБ" традиційно вважають своїм головним святом, однак не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березня ми поставили декілька запитань керівниці магазину "АТБ" № 1158 у нашому Чернігові Юлії Біліченко. Ця неймовірно енергійна та повна оптимізму жінка працює в компанії більше десяти років. Влаштувалася в "АТБ" у 2009-му. З того часу була заступником керівника, займалася розширенням карти присутності торговельної мережі в країні, відкривала нові магазини, керувала супермаркетами в різних містах. Завдяки таким людям компанії вдається стабільно дотримуватися стратегії динамічного розвитку. Юлія Олексіївна захоплюється волейболом, любить вирощувати квіти. Вона чудовий професіонал – закінчила з відзнакою економічний інститут і має нагороду "Кращий керуючий" (2019 р.). Магазин, яким вона керує, за підсумками перевірок контрольного відділу в лютому був визнаний кращим. Робота в "АТБ" для неї стала стилем життя. Динамічним, активним, цікавим і захопливим!

– Юліє Олексіївно, як думаєте, сьогодні такі поняття, як винятково жіноча або типово чоловіча робота, залишились у минулому? Наскільки це змінило наше суспільство?

– Я вважаю, що кожна людина повинна розкривати різні грані свого характеру. У стосунках із рідними та близькими жінка має лишатися жінкою. А, приміром, на роботі, особливо коли потрібно ухвалювати вольові рішення, не зашкодить і трохи сміливості.

– Роздрібна торгівля – це галузь, що вимагає великої самовіддачі. Як вам вдається тримати високу планку на роботі та при цьому знаходити час на захоплення?

– Певна, що запорука успіху – позитивний погляд на життя, оптимізм і віра в себе. Якщо говорити про керівників, то тут важливо оточувати себе людьми, близькими за духом. Людьми, які, як і ти, прагнуть досягти результату.

– У своєму магазині вам вдалося оточити себе саме такими людьми?

– Звісно. Це моя міцна та дружна команда, налаштована розвиватися та рухатися вперед.

– Що б вам хотілося побажати 8 Березня жіночій половині вашої команди, а також вашим покупницям?

– Жіночого щастя. Воно має багато складових: це й успіхи на роботі, і можливість приділяти час собі, і заняття улюбленою справою.

– Ви працюєте в галузі ритейлу вже більше десяти років. А якого свята більше чекаєте – Дня торгівлі чи 8 Березня?

– Для мене кожен день – свято. Це не пов'язано з певними датами. Просто вранці виходжу на балкон із чашечкою кави, зустрічаю новий день і вірю, що він подарує нові емоції, нові позитивні моменти, нові досягнення.

– Ви великий оптиміст. Вірите, що завтра у будь-якому буде краще, ніж учора. Наскільки це допомагає в житті?

– Дуже допомагає! Я певна, що навіть якісь помилки – це, насамперед, досвід, який робить нас мудрішими та кращими. Це також стимул розвиватися.

– А є у вас таке місце, де можна відпочити душею, зарядитися новими силами?

– Безумовно. Торік збулася моя маленька мрія – придбала собі будиночок за містом. Це прекрасне місце, де в теплу пору року приємно провести час. Ростуть квіти, співають птахи, неподалік є річечка. Така краса заспокоює, надихає та заряджає позитивом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...