• Главная
  • Мовою статистики: кожен 10-й працівник Чернігівської області у грудні минулого року отримував "мінімалку"
14:07, 8 марта

Мовою статистики: кожен 10-й працівник Чернігівської області у грудні минулого року отримував "мінімалку"

Мовою статистики: кожен 10-й працівник Чернігівської області у грудні минулого року отримував "мінімалку"

За результатами державних статистичних спостережень, серед 159 тисяч працівників, які в грудні 2020 року відпрацювали 50% і більше робочого часу, майже 15 тисяч або 9%, отримували мінімальну заробітну плату, яка на той час становила – 5000 грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Чернігівській області.

Найбільша частка працівників, майже кожен третій, на "мінімалці" спостерігалась: у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку.

Водночас серед 116 тисяч працівників, які повністю відпрацювали місячну норму, цей показник становив понад 6 тисяч осіб, або 5,5%. Найбільше таких працівників було зайнято в освіті, в охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги.

У грудні 2020 року були й такі працівники, які отримували понад 15000 грн зарплати. Вони були зайняті переважно в добувній промисловості й розробленні кар’єрів,постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (по 45%), виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення (40%), державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні (38%), виробництві електричного устаткування (33%).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#статистика #гроші #зарплата #мінімалка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...