• Головна
  • Записати майбутніх першокласників. У Чернігові розпочався прийом документів
17:46, 1 квітня 2021 р.

Записати майбутніх першокласників. У Чернігові розпочався прийом документів

Записати майбутніх першокласників. У Чернігові розпочався прийом документів

З 1 квітня, у школах Чернігова стартував прийом документів до перших класів. Він триватиме до 31 травня включно.

Заяву про зарахування, а також усі необхідні документи треба подати до обраних закладів впродовж двох місяців – квітня і травня.

Заяву подають особисто батьки або законні представники, пред’являючи паспорт. Також треба подати копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку про стан її здоров’я з висновком, що дитина може відвідувати заклад загальної середньої освіти. Для дітей з особливими освітніми потребами з метою організації інклюзивного навчання подається також висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Окрім того, у разі потреби батьки можуть подати додаткові документи, що підтверджують місце проживання дитини. Право на першочергове зарахування у заклад мають діти, які проживають на його території обслуговування. Будь-який інший заклад батьки можуть обрати в разі, якщо там є вільні місця.

Право на першочергове зарахування також мають діти з особливими освітніми потребами і ті, хто має братів, сестер або ж працюючих батьків у цій школі.

У минулому році в Чернігові було набрано 98 перших класів. За попередніми даними (а це дані електронної реєстрації, а також опитування батьків дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти) цього року планують набирати таку ж кількість перших класів.

Разом з тим, у Чернігові цього року змінилася мережа закладів загальної середньої освіти які куди можуть піти першачки. У зв’язку зі змінами в законодавстві про освіту школи №1, 12, 15 та 22 починають процес реорганізації в ліцеї (виключно старшу школу).

У зв’язку з цим дітей до перших класів вони з 2021 року вже не набиратимуть. Їх територія обслуговування перерозподілена між іншими найближчими закладами загальної середньої освіти.

Інформація про закріплену за кожним закладом освіти територію обслуговування та про правила прийому заяв до перших класів можна знайти тут (№2-21) або тут (№22-36)

Надіслати електронну заявку, що прискорить процедуру подачі документів, можна на відповідному сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #запис #перший клас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...