• Головна
  • На табло з іменами загиблих у Другій світовій у Чернігові виділили 450 тисяч гривень
13:28, 2 квітня 2021 р.

На табло з іменами загиблих у Другій світовій у Чернігові виділили 450 тисяч гривень

На табло з іменами загиблих у Другій світовій у Чернігові виділили 450 тисяч гривень

На придбання та встановлення електронно-інформаційного табло з іменами чернігівців, загиблих у Другій світовій війні, буде спрямовано 450 тисяч гривень.

Відповідні зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства Чернігова внесені на засіданні виконавчого комітету міської ради напередодні, 1 квітня.

Раніше обговорювалося, що такий електронний пристрій може бути встановлений у підніжжя Болдиної гори, зліва від початку сходів.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив управлінню архітектури та містобудування міськради додатково вивчити інші пропозиції, які надійшли. Зокрема, щодо встановлення біля електронно-інформаційного табло ще й меморіальних плит з іменами чернігівців, загиблих у воєнні роки.

– Була пропозиція й моя. Винести все наверх, безпосередньо на саму Болдину гору. Вздовж алеї, яка йде від меморіалу до зупинки громадського транспорту, поставити належну кількість цих плит. В принципі, поставити там також і інформаційне табло. Так було б логічніше, – зазначив він.

Міський голова запропонував розпочинати роботи зі встановлення саме електронного табло – оскільки встановлення меморіальних плит має свої складнощі. До прикладу, можливі коригування списків загиблих, і тоді доведеться перероблювати плити, що понесе додаткові проблеми. Крім того, ще можуть бути нюанси по викарбовуванню імен, які наноситимуться дрібним шрифтом.

– Є певні обмеження по шрифту і кількості прізвищ, які можуть бути  викарбовані на меморіальних плитах. На одній плиті розміщується близько 120-140 прізвищ. Загиблих – близько 5 тисяч людей. Тобто загалом тоді потрібно буде орієнтовно 40 таких плит.

Тож пропоную розпочати роботи з інформаційного табло та встановити його біля Вічного вогню, а не у підніжжя. Хоча ідея встановлення плит теж нормальна і можна її реалізувати, але вона є досить вартісною, – сказав мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табло #Болдина гора #меморіал #друга світова війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...