• Головна
  • Аналогове телебачення повернули для Чернігівської області
10:59, 2 квітня 2021 р.

Аналогове телебачення повернули для Чернігівської області

Аналогове телебачення повернули для Чернігівської області

Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення з 1 квітня відновив аналогову ефірну трансляцію телепрограм Суспільного мовлення на території прикордонних районів Чернігівської області.

Відтепер телеканали «UA: Перший» та «UA: Чернігів» знову доступні для прийому з передавачів у Чернігові, Новгороді-Сіверському, Корюківці та Холмах.

Таким чином, доступ до вітчизняного інформаційного продукту отримали жителі прикордоння, що не мають тюнерів Т-2 чи супутникових приймачів, а також мешканці населених пунктів, де наявні проблеми з сигналом цифрового телебачення DVB-T2.

– Повернення до аналогових телетрансляцій – це тимчасове рішення, але наразі це вагомий крок до посилення української інформаційної присутності у прикордонні, – зазначила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко. 

– На цих територіях проживає близько 150 тисяч людей, яким має бути гарантовано можливість отримувати український контент. Подальша робота буде спрямована на вирішення питання покращення доступу до цифрового ефірного телебачення та на розбудову місцевого радіомовлення.

Нагадаємо, що аналогові трансляції телеканалів Суспільного мовлення на Чернігівщині були припинені з травня 2019 року. Наприкінці 2020 року було порушено питання їх відновлення перед правлінням Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У багатьох населених пунктах на півночі Чернігівської області сигнал ефірного цифрового телебачення невпевнений та приймається з перебоями, а подекуди – взагалі відсутній. У аналоговому ефірному форматі протягом останнього часу транслювалися лише три загальнонаціональні канали з веж Чернігова та Корюківки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телебачення #аналогове телебачення #телевізор #сигнал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...