АКТУАЛЬНО
13:12, 5 квітня 2021 р.

«Нові шляхи» для чернігівців

АКТУАЛЬНО

Громадська організація «Центр гуманістичних технологій «Ахалар» та датський фонд CISU організовують новий та абсолютно безкоштовний освітній проєкт для молоді та дорослих «Нові шляхи»!

Тут ви зможете знайти себе, визначитись зі своїм призначенням у цьому світі і просто розставити у своєму житті всі крапки над «і». «Нові шляхи» – це знання, натхнення, команда однодумців, допомога тренера і практичні поради, як бажані зміни втілити в життя. Більш детально про свій новітній проєкт нам розповіли його тренери та коучі – Юрій Трохименко та Вікторія Солоніцина.

Пошук свого покликання

Наша організація з 25-річним досвідом незабаром розпочинає проєкт «Нові шляхи», який триватиме до кінця 2021 року. У нас буде п’ять основних напрямків, два з яких стартують уже у квітні: «Навігатор призначення» та «Моє позитивне життя».

Наш проєкт спирається на Більдунг – скандинавську філософію освіти і розвитку людини для формування суспільства добробуту. Якщо коротко, то за допомогою саме цих програм ми дамо зрозуміти, як можна за три місяці знайти справу свого життя й почати заробляти, і в той же час як не вигоріти професійно та психологічно, – каже пан Юрій.

Для участі в перших двох програмах буде відібрано 60 жителів Чернігова, які будуть готові поринути в пізнання самого себе на три-чотири місяці та відверто заповнять детальну анкету учасника проєкту «Нові шляхи». Курс стартує 15 квітня, але щасливчиків обиратимуть 12 квітня, тож час зареєструватись ще є. До того ж курс повністю безкоштовний та фінансується датським міжнародним фондом – CISU.

«Нові шляхи» ми плануємо проводити у двох форматах – онлайн і офлайн. Щотижневі одно-, півторагодинні зустрічі в ZOOM. Лекція і розбір домашніх завдань, на які буде йти дві – чотири години в тиждень. Звичайно, хотілося б організовувати офлайн-зустрічі, познайомити учасників з успішними підприємцями та іншими людьми, які знайшли себе в цьому світі. Проте якщо епідемічна ситуація в Чернігові не буде дозволяти цього зробити, то нічого страшного. Усі звикли до онлайну за цей рік, тому проблем бути не повинно. У будь-якому разі ми обов’язково знайдемо шляхи розвитку та найбільш оптимальні пріоритети для кожного з учасників проєкту, – запевняє пан Трохименко.

Зроби життя щасливим

У рамках «Нових шляхів» паралельно з «Навігатором призначення» пана Трохименка буде діяти ще одна програма від досвідченого коуча Вікторії Солоніциної, яка зараз перебуває в Польщі.

«Нові шляхи» для чернігівців, фото-1

– Програма «Моє позитивне життя» складається з двох частин: «Життя без стресу» та «Життя, в якому відчуваєш себе як вдома». У цілому вона розрахована на людей, які вигорають на роботі або в стосунках, які втомлені, втратили сенс життя і нічого не можуть з цим зробити. Такі люди хочуть змін, але не знають, з чого почати. Ми ж допоможемо їм зібратись з думками, розберемо всі проблемні питання та почнемо рух до щасливого життя, – каже Вікторія Солоніцина.

«Новий шлях» дає можливість професіоналам з академічною освітою, які чомусь втратили віру в себе та оточуючих, отримати не формальну, а скоріш більш життєву освіту. Адже всі ми живемо в глобальному світі, який щодня змінює пріоритети та навіть знищує цілі професії. Такі історії не повинні руйнувати чиєсь життя, і тренери курсу «Новий шлях» доведуть це на практиці.

– «Стань зміною, яку ти хочеш побачити навколо себе», – говорив Махатма Ганді. Інакше кажучи, сучасна людина має зрозуміти, що варто свідомо впроваджувати зміни у своє життя, аби не стати жертвою стресу та хаосу, – запевняє Вікторія Солоніцина.

Як зареєструватись?

Усе дуже просто. Варто лише включно до 12 квітня зареєструватись у програмах "Нового шляху", заповнивши детальні анкети:

  • Анкетадля реєстрації на «Навігатор призначення» -http://bit.ly/38wml2f
  • Анкетадля реєстрації на «Моє позитивне життя» - https://bit.ly/31tYhsU

Після заповнення анкет залишається лише чекати на вердикт поважної й досвідченої комісії, яка вирішить, хто ж стане учасником нового проєкту.

Також підписуйтесь на Центр «Ахалар» у соцмережі Facebook і слідкуйте за новинами та новими ідеями цієї організації.

P. S. Найкращі ідеї учасників проєкту будуть підтримані мінігрантами з кошторисом до 3500 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...