• Головна
  • У Чернігові будуть брати приклад із Сербії
10:31, 9 квітня 2021 р.

У Чернігові будуть брати приклад із Сербії

У Чернігові будуть брати приклад із Сербії

Організація сучасної системи адміністрування парковок у Чернігові як і раніше актуальна. Більше того, є варіанти із залученням іноземних інвесторів.

Про перспективи наведення ладу з парковками у Чернігові напередодні під час наради у мерії розповів міський голова Владислав Атрошенко.

За його словами, наразі Чернігів «намагається вести перемовини» із сербами, де у «Белграді на високому рівні вирішене це питання».

Також Владислав Атрошенко не виключив, що у реалізації проєкту можуть допомогти іноземні інвестори.

Раніше міський голова скептично висловлювався щодо можливостей КП «Паркування та ринок» навести лад у цій галузі. Зокрема, на недавній нараді він заявив наступне:

– У нас історично не вдалося вирішити це питання. КП «Паркування та ринок» не вдалося зробити тему прибутковою.

Тоді ж Атрошенко оцінив варіант з пошуками інвестора, який запропонував начальник управління ЖКГ Ярослав Куц, малореальним.

– Для серйозного інвестора тут замалий обсяг коштів. Потрібне наше спільне рішення і якщо будуть якісь невеликі збитки – нічого страшного. Важливо, щоб було цивілізовано, як у

Європі. Щоб іноземці не відчували, що вони в країні третього світу, – резюмував Владислав Атрошенко.

У результаті має з’явитися повноцінний мобільний функціонал, за допомогою якого водій міг би побачити наявність паркувальних місць, паркоматів, вартість послуги і сплатити за них допомогою смартфону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паркування #Белград #інвестор
Оголошення
live comments feed...