• Главная
  • Рекламний телевізор біля ЦУМу хочуть прибрати
10:21, 16 апреля 2021 г.

Рекламний телевізор біля ЦУМу хочуть прибрати

Вчора, 15 квітня, члени робочої групи з питань розміщення зовнішньої реклами заявили, що рекламна конструкція у вигляді великого екрану на бетонній стійці біля ЦУМу заважає реконструкції навколишньої площі та й взагалі не відповідає вимогам часу.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Замовником робіт з реконструкції площі виступає міське управління ЖКГ, а інвестором - торговий центр ЦУМ, який і був її ініціатором. Територія навколо центру осучаснять, зроблять нове тверде покриття, освітлення та нові підходи до організації простору. Рекламного ж носія, про який йде мова, в проєкті реконструкції немає.

На сьогодні практично половина площі вже замощена новим твердим покриттям, прокладаються комунікації і рекламний носій вже заважає продовженню робіт. Замовник за простій робітників несе збитки.

За словами керівника міського управління архітектури та містобудування Сергія Калюжного, власнику рекламної конструкції неодноразово і завчасно повідомляли про те, що починаються роботи, й просили розглянути питання щодо демонтажу його конструкції, але він відповів, що не має такої фінансової можливості.

У зв’язку з цим та закінченням терміну дії дозволу на розміщення цього екрану закінчується вже в листопаді цього року, робоча група вирішила рекомендувати виконкому припинити дію цього дозволу достроково.

Рекламний телевізор біля ЦУМу хочуть прибрати, фото-4

- Ми готові зкомунікувати власника конструкції з власником ЦУМу, щоб цей демонтаж відбувся за кошти торгового центру. У зв’язку з тим, що термін дії договору ще не закінчився, витрати логічно покласти на тих, хто виконує роботи – і вони готові їх взяти на себе. Ми готові обговорити питання розташування екрану до кінця листопада за іншою адресою. Але, наскільки я розумію, це досить дороговартісно - і підключення електроенергії, і встановлення цієї конструкції – тому, можливо, він прийме рішення, що йому легше цього не робити, - зазначив голова робочої групи та секретар міськради Олександр Ломако.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реконструкція #ЦУМ #управління ЖКГ #Ломако #реклама #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...