• Чернігівська «Десна» програла «Минаю»
15:54, 17 квітня 2021 р.

Чернігівська «Десна» програла «Минаю»

Матч 22-го туру чемпіонату України з футболу між Минаєм та Десною завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.

Чернігівці вийшли на матч без чотирьох травмованих гравців основного складу – Тотовицького, Калитвинцева, Будківського та Паста. Хоча останній і опинився на лаві запасних.

Через це склад Десни вийшов досить експериментальним – в основі вийшли Арвеладзе і Дегтярьов, а на заміну – Чепурненко та Волков.

Господарі, які борються за виживання, з перших хвилин кинулися вперед, але отримали дві гострі моменти біля своїх воріт – можливість забити гол втратили Тамм та Дегтярьов. Причому в другому випадку лічені сантиметри врятували закарпатців від пропущеного голу.

Чернігівці повністю контролювали гру, але випад Миная завершився пенальті – Тамм збив опонента, а найкращий бомбардир суперника Нурієв чітко реалізував 11-метровий.

Десна кинулася відігруватися, затисла суперника, але пропустила ще одну контратаку, яку завершив Нурієв, оформивши дубль.

У перерві Олександр Рябоконь прибрав з поля Тамма і Дегтярьова, але справи лише погіршилися – з передачі того самого Нурієва Пиняшко дальнім ударом з кута штрафного майданчика довів рахунок до розгромного.

Чернігівці не опустили руки і досить швидко відіграли один гол. Імереков пішов на подачу з кутового і головою спрямував м’яч у сітку.

Але очікуваного штурму не відбулося. За 35 хвилин, що залишилися до фінального свистка «сіверяни» спромоглися лише на один по-справжньому гольовий момент. Але Чепурненко ужаром здалеку зовсім трішки не влучив у рамку.

Минай – Десна – 3:1 (Нурієв, 20 з пен., 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56)
«Десна»: Литовка – Конопля (Полегенько, 73), Імереков, Тамм (Гитченко, 46), Сухоцький – Огиря, Домбровський (Чепурненко, 54) – Картушов, Арвеладзе (Волков, 54), Гуцуляк – Дегтярьов (Безбородько, 46).

Поразка 1:3 не дозволила Десні посунути з третього місця Зорю. Більше того, полтавська Ворскла у разі перемоги на луганчанами може опустити команду Рябоконя на 5-й рядок. Цей матч розпочнеться сьогодні, 17 квітня, о 17:00.

Наступний матч біло-сині проведуть 24 квітня у гостях проти ФК Львів.