• Головна
  • Трамвай, який зробили у Чернігові, вийде на київські вулиці
11:01, 19 квітня 2021 р.

Трамвай, який зробили у Чернігові, вийде на київські вулиці

Трамвай «Еталон», появу якого корпорація анонсувала ще в минулому році, вже проходить випробування. Тести проводять на полігоні Чернігівського автозаводу (ЧАЗ).

«Цей перший трамвай, на Чернігівському автозаводі побудували на базі капітально відремонтованого трамвая Tatra TR3100. Були виконані капремонт ходових візків і повна заміна кузова. Тепер у трамвая довжина 15900 мм, ширина – 2500 мм, і 1524 мм колія. Місткість – 144 людини, в тому числі 31 сидяче місце, 3 відкидних і 1 місце для інвалідного візка. А також – низька підлога, і 4 двері замість трьох, для прискорення посадки і висадки пасажирів. Причому, двері можна примусово відкривати зсередини і зовні. Вага – 32 тонни»,  – йдеться у повідомленні.

Але найголовніше, що в порівнянні зі старою Tatra, енергоефективність нового трамвая зросла на 40%. Крім того, такий капремонт, після якого клієнт отримує фактично новий трамвай, обходиться втричі дешевше покупки нового трамвая. Про якість капремонту говорить те, що у відремонтованому Tatra TR3100 все зварні шви перевіряли за допомогою рентгеноскопії.

Зараз трамвай «Еталон» уже пройшов тести на швидкість і гальмування. А після закінчення заводських випробувань, він приїде до Києва. За домовленістю з «Київпастрансом», трамвай будуть тестувати в реальних умовах на міських маршрутах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трамвай #Еталон #ЧАЗ #чернігівський автозавод #Київ
Оголошення
live comments feed...