• Головна
  • У Чернігові знайшли постійного перевізника на маршрути №36 та №22-с. Ще один залишився з тимчасовим
11:38, 19 квітня 2021 р.

У Чернігові знайшли постійного перевізника на маршрути №36 та №22-с. Ще один залишився з тимчасовим

На минулому тижні конкурсна комісія розглянула пропозицію єдиного претендента на перевезення пасажирів за маршрутами №36 (КСК - Дачі село Жавинка) та №22-с (ЗАЗ - Дачі село Рівнопілля).

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Комісія рекомендувала управлінню транспорта, транспортної інфраструктури та зв'язку підписати з ним договір на 5 років. За нашою інформацією цим перевізником став "ФОП Шкабура", який раніше не обслуговував жодного маршруту в місті Чернігові.

У Чернігові знайшли постійного перевізника на маршрути №36 та №22-с. Ще один залишився з тимчасовим, фото-1

- Ми вже протягом 3 років шукали на 22-с та 36 маршрути перевізника й ось знайшовся той, хто готовий обслуговувати цей напрямок. Він рік його вже обслуговував по тимчасовому договору. Ми бачимо, що перевізник подав інвестзобов’язання, тому що його машини не відповідають тому, що у нас було в умовах - що транспортні засоби повинні бути пристосовані для маломобільних груп населення. Але він зобов’язується придбати такі транспортні засоби, - зазначив начальник управління транспорту Олександр Рижий.

Першу таку машину перевізник зобов’язався купити до кінця 2021 року, а другу - наступного року. Зазначається, що у разі невиконання інвестзобов'язань управління транспорту зможе розірвати договір. Також стало відомо, що цього року замість двох автобусів цей маршрут обслуговуватимуть три.

У Чернігові знайшли постійного перевізника на маршрути №36 та №22-с. Ще один залишився з тимчасовим, фото-2

- В у мовах ми поставили не два транспортні засоби, а три - тому, що раніше був 9-й маршрут, який їздив від лікерогорілчаного заводу до Жавинки. Але у зв’язку з тим, що перевізник відмовився і ми не знайшли заміну, і маршрут був менш затребуваним, ми ставимо ще третю машину, щоб задовольнити попит населення, - додав Олександр Рижий.

Графік руху на маршруті №22-с мають узгодити з головами садових товариств та оприлюднити в управлінні транспорту.

В той же час бажаючих обслуговувати на постійній основі 18-й маршрут «Дитячий світ - Дачі (Рудка)» не знайшлося. Зараз там працює перевізник за тимчасовим договором.

Нагадаємо, що дачний сезон перевезень у Чернігові стартував 16 квітня. Разом з тим, у зв’язку з обмежувальними заходами право проїзду мають лише ті, в кого є спеціальна перепустка, а в салоні має бути не більше людей ніж місць для сидіння. Також всі мають вдягати маски, а перевізник зобов’язаний проводити дезінфекцію транспортного засобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #новий маршрут #автобус #перевізник #конкурс #управління транспорту #Рижий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...