• Головна
  • Новий сервіс розміщення оголошень по всій Чернігівській області
18:06, 19 квітня 2021 р.

Новий сервіс розміщення оголошень по всій Чернігівській області

Оголошення на інтернет-сайтах та в популярних газетах – вже давно стали зручним і надійним інструментом для продажу ваших товарів. Це дійсно зручно – розмістив оголошення і чекай на дзвінки покупців. Особливо актуальним це питання стало у період карантину. З одного боку, більшість з нас сидить вдома, або не працюючи, або працюючи дистанційно. А з іншого боку, у переважної більшості людей скрутно з фінансами, тому продати щось не зовсім потрібне і заробити – чудова ідея! Бракувало тільки одного – класного онлайн сервісу, через який можна було б швидко і зручно розміщувати свої оголошення відразу на кілька популярних інтернет сайтів та газет Чернігівського регіону. I от нарешті такий сервіс з’явився – OO.CN.UA (Оголошення Онлайн).

Все в одному

На сервісі Оголошення Онлайн можна за кілька кліків розмістити потрібну інформацію на провідних майданчиках – як друкованих, так і електронних. Дистанційно ви можете подати інформацію на одну з найбільших українська дошок безкоштовних оголошень OBYAVA.ua, сервісами якої вже користується близько 80 тисяч українців щодня.

Також у списку – популярні інформаційні сайти 0462.ua, gorod.cn.ua, mynizhyn.com та slavutich.cn.ua. Кожен з них флагман у Чернігові (два перших), Ніжині та Славутичі, звідки щоденно інформацію отримують тисячі відвідувачів.

Крім того, є можливість подати оголошення до друкованих ЗМІ з найбільшими у регіона накладами – газет «Объявления Чернигова», «Весть», «Вісник Ч», «Семь дней», «Гарт», «Славутич інфо» та «Чернігівщина». Кожна з них має свою унікальну аудиторію і гарантована донесе потрібну інформацію до максимальної кількості читачів.

Як це працює

Для початку роботи треба пройти просту реєстрацію на сайті - OO.CN.UA. Далі тиснете кнопку РОЗМIСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ, пишете текст оголошення, контактний номер телефону та обираєте ті газети і сайти, на яких хочете розмістити свою інформацію. Також можна обрати тип оголошення (просте чи, наприклад, виділене), додати фотографії свого товари і на завершення обрати період у тижнях, на який ви бажаєте розмістити оголошення. Оплатити своє замовлення можна банківської карткою – також швидко і зручно.

Модератори сервісу опрацюють замовлення і оперативно розмістять ваше оголошення на усіх вказаних майданчиках. Тож уся процедура розміщення оголошень займе кілька хвилин – і вашу інформацію миттєво побачать сотні і тисячі потенційних покупців.

Мінімум клопоту і тяганини, максимум зручності і вигоди!

Повний спектр послуг

Якщо ж вам зручніше розміщувати оголошення не в онлайн-режимі, а під час безпосереднього, живого спілкування з консультантами, тоді ласкаво просимо до Центрального пункту прийому оголошень Чернігова за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 42, 1-й поверх. Власне, новий сервіс Оголошення Онлайн і створений на базі цього пункту. Тому наші досвідчені консультанти завжди до ваших послуг.

Швидко та зручно розміщуйте свої оголошення на кращих web-сайтах і газетах Чернігівського регіону та всієї України. Для сотень і тисяч чернігівців сайт оголошень вже став постійним і надійним помічником. Швидко реєструйтесь і швидко продавайте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...