• Головна
  • Реконструкція Валу коштує майже 300 мільйонів гривень: що хочуть зробити за ці гроші
09:10, 20 квітня 2021 р.

Реконструкція Валу коштує майже 300 мільйонів гривень: що хочуть зробити за ці гроші

Реконструкція Валу коштує майже 300 мільйонів гривень: що хочуть зробити за ці гроші

290 мільйонів гривень на реконструкцію всієї території Валу у Чернігові, – такий тендер оголосило управління ЖКГ міськради.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

За словами начальника управління Ярослава Куца, це коригування вже існуючого проекту реконструкції, який почали реалізовувати у 2019 році. Тоді місто планувало відновити парк Коцюбинського, тобто нижню частину Дитинцю.

Тепер же міськрада розраховує взяти участь у президентській програмі «Велика реставрація» та отримати 250 мільйонів гривень на ремонт всієї території парку: від входу і до сходів, що ведуть до Річкового порту.

«Тендер на 290 мільйонів гривень оголошено на капітальний ремонт всього Валу. Тобто він, в себе включає, умовно кажучи, 4 гектари доріжок, 8 гектарів озеленення, заміну лавок та світильників, підпірних стінок, пару фонтанів. На 12 гектарах Валу передбачено ремонт умовами цього тендеру. Питання фінансування з державного бюджету буде відоме в кінці травня або початку червня. То щоб не гаяти час, бо треба розуміти, що це міжнародні торги, це треба півтора-два місяці, тому ми оголосили тендер», – сказав Ярослав Куц.

В разі, якщо фінансування отримають з державного бюджету, загальну реконструкцію планують завершити до Дня незалежності. Якщо ж ні - закінчать роботи у нижній частині, які розпочали у 2019-му. Там, біля колегіуму, встановлять сходи, зроблять фонтан із скульптурами цапів, відновлять доріжки та освітлення. На це у міському бюджеті заклали 38 мільйонів гривень. Цю ділянку планують закінчити на початку літа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вал #реконструкція #гроші #держава #міська влада #заповідник #ремонт #фінансування
Оголошення
live comments feed...