• Головна
  • Владислав Атрошенко: карантинні заходи у Чернігові не працюють. Свідомість – на нулі
09:14, 21 квітня 2021 р.

Владислав Атрошенко: карантинні заходи у Чернігові не працюють. Свідомість – на нулі

Владислав Атрошенко: карантинні заходи у Чернігові не працюють. Свідомість – на нулі

На нараді у мерії міський голова Чернігова Владислав Атрошенко обурився тим, що чернігівці ігнорують карантинні вимоги. Як наслідок – навіть в умовах карантину зростають усі показники: кількість хворих, заповненість ліжок та зростання смертності.

– Наші заходи – не ефективні. Ресторани не працюють, малий бізнес не працює, люди втратили роботу… Але не працює ця історія. Всі ці заходи до лампочки якщо суспільство не ставиться свідомо. А рівень свідомості – близький до нуля, – зазначив міський голова.

Він також припустив, що великодні свята, які наступають, ще більше погіршать ситуацію з поширенням інфекції.

– Зараз будуть свята. І всі будуть плювати на обмеження. Будуть служби, всі прийдуть, не будуть дотримуватися дистанції… Якщо ми самі придурки і не дотримуємося заходів… За тиждень 25 померлих – їм уже не треба нічого пояснювати, – емоційно прокоментував ситуацію Владислав Атрошенко.

Мер звернувся до керівника відділу з надзвичайних ситуацій Григорія Годуна аби той підготував висновки та дієвий формат існування карантинних обмежень. Або ж, відмовлятися від них.

– Цей цирк треба припиняти. Ніхто не дотримується – давайте відпускати. Буде 500 хворих – будемо щось робити, – спересердя запропонував міський голова.

А за кілька хвилин ще раз попросив Годуна та в.о. начальниці управління охорони здоров'я Ольгу Малець аби вони визначилися щодо доцільності продовження карантину.

– За логікою варто продовжити до 10 травня. Але є питання доцільності, якщо ніхто не дотримується. Як ми можемо вплинути на гіпермаркети чи супермаркети? Ніяк. Транспорт? Не виконуються всі заходи. Багато тут питань і нічого не ясно,– резюмував міський голова. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #коронавірус #Атрошенко
Оголошення
live comments feed...