• Головна
  • У Чернігові – мінімум вакцин від коронавірусу
15:33, 21 квітня 2021 р.

У Чернігові – мінімум вакцин від коронавірусу

У Чернігові – мінімум вакцин від коронавірусу

Перші місяці кампанії з вакцинації населення від COVID-19 виявилися фактично провальними. Так оцінив ситуацію міський голова Чернігова Владислав Атрошенко з огляду на кількість наявних вакцин у місті та області.

За словами в.о. начальниці управління охорони здоров’я Ольги Малець, зараз у Чернігів прибуло усього лише 200 (двісті!) доз китайської вакцини «Короновак» і 234 дози вакцини «Пфайзер». Причому останні призначені лише для мешканців та працівників геріатричного пансіонату.

Також на Чернігів та область прийшло і було використано близько 8000 доз вакцини «Ковішилд» від виробника «АстраЗенека».

– Це менше 1 % від усього населення області, – прокоментував цифри Владислав Атрошенко. – Про що можна говорити? Я не хочу нікого агітувати, алое діватися нам немає куди – треба вакцинуватися. Я сам зробив щеплення з тих міркувань, щоб показати приклад, але вакцин немає.

Також міський голова звернув увагу на низьку свідомість і обізнаність людей щодо вакцинування. Він зауважив що стикався з молодими освіченими людьми, які категорично заявляють, що ніколи не будуть вакцинуватися.

Владислав Атрошенко доручив Ользі Малець аби вона відслідковувала чи однаково по областях відбувається розподіл вакцин.

– Якщо ні – обов’язково мені повідомляйте. Давайте просити переглядати розподіл у таких випадках, – резюмував мер Чернігова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцини #коронавірус #COVID-19
Оголошення
live comments feed...