• Головна
  • Завтра у Чернігові та районних центрах проведуть комплексну перевірку систему оповіщення
11:38, 26 квітня 2021 р.

Завтра у Чернігові та районних центрах проведуть комплексну перевірку систему оповіщення

Завтра, 27 квітня, у Чернігові та районних центрах області буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

По області буде проведена перевірка працездатності ліній управління та пристроїв для запуску електросирен без самого запуску.

З автоматизованого робочого місця відповідального чергового здійснюватиметься перевірка по мобільним телефонам груп абонентів облдержадміністрації,  підприємств міста Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

О 13:32 для оповіщення населення Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів буде передаватися учбове повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

О 14:00 буде передаватись учбове повідомлення для мешканців міста Чернігова по дротовому радіо.

О 14:05 на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватися учбове повідомлення за допомогою FM-передавачів в містах Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгород-Сіверському, смт Сосниця та смт Холми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #система оповіщення #цивільний захист #безпека #населення
Оголошення
live comments feed...