• Головна
 • Нікотинові паучі VELO Berry Frost Medium MINI
Новини компаній
14:30, 27 квітня 2021 р.

Нікотинові паучі VELO Berry Frost Medium MINI

Новини компаній

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Продукція бренду VELO – це невеликі нікотинові подушечки білого кольору, які призначені для споживання нікотину. Використання продукту непомітно для людей навколо і не позначається на усмішці. Паучі не мають неприємного запаху.

Продукт VELO виробляється за унікальною запатентованою формулою. Завдяки цьому нікотин буде потрапляти в організм рівномірно, протягом усього часу, поки ви використовуєте паучі.

Нікотинові паучі VELO Berry Frost Medium MINI, фото-1

Нікотинові паучі не мають в складі тютюну, але мають такі компоненти:

 • мікрокристали целюлози;
 • вода;
 • нікотин;
 • ароматизатори та підсолоджувачі.

В асортименті бренду представлені паучі з різними смаками і рівнями міцності. Це дозволяє вам легко підібрати VELO під свої індивідуальні вподобання. Починати знайомство з продуктом рекомендується з мінімальної міцності, поступово пробуючи нові смаки в лінійці.

3 причини спробувати VELO Berry Frost Medium MINI

Нікотинові паучі Berry Frost — відносно новий продукт для ринку України. Спробувати його можна з наступних причин:

 • В актуальному асортименті VELO паучі Berry Frost Medium MINI мають позначення на кришці у вигляді 2 крапок — мінімальний рівень міцності серед доступних на сьогодні. Це означає, що дана міцність відмінно підійде тим, хто тільки починає знайомство з нікотиновими паучами.
 • Продукт має смак лісових ягід. У парі з мінімальним рівнем міцності, ці паучі є оптимальним вибором для більшості споживачів.
 • Використовуючи ці нікотинові паучі, ви не обмежуєте себе, а отримуєте можливість зрозуміти, чи вистачає вам даного рівня міцності і чи хочете ви спробувати нові смаки.
 • MINI формат — це зручніший спосіб використовувати паучі будь-де та будь-коли, адже вони мають зменшений формат та меншу за розміром банку.

Більш детально познайомитися з нікотиновими паучами VELO Berry Frost Medium MINI без тютюну можна на офіційному сайті бренду.

Особливості використання VELO

Користуватися нікотиновмісними паучами легко:

 • відкрийте банку і візьміть один пауч;
 • розмістіть його між яснами і верхньою губою збоку;
 • після 30 хвилин використання утилізуйте продукт.

На початку використання паучів Berry Frost Medium MINI ви відчуєте смак лісових ягід, а також поколювання. Останнє є показником того, що нікотин почав діяти. У міру використання пауча поколювання значно зменшиться і стане не таким вираженим.

Зверніть увагу, що заборонено використовувати кілька паучів, навіть якщо ви хочете отримати більше смаку в процесі їх споживання. Замість цього рекомендується підібрати продукт із більш високим рівнем міцності або іншим смаком на сайті бренду.

Замовити нікотинові паучі можна з доставкою в будь-який населений пункт України. Також є можливість придбати паучі у роздрібних мережах вашого міста. За додатковою консультацією можна звертатися до служби підтримки: 0 (800) 502-111*.

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...