• Головна
  • У прийомних відділеннях лікарень Чернігівщини з’явилися кольорові смужки
12:57, 28 квітня 2021 р.

У прийомних відділеннях лікарень Чернігівщини з’явилися кольорові смужки

Модернізація прийомних відділень у лікарнях добігає кінця на Чернігівщині. Крім реконструкції приміщень приймальних відділень, програма включає в себе оновлення діагностичного обладнання, а також внутрішнє та зовнішнє оформлення з дотриманням загальноприйнятого брендбуку.

Про це повідомила пресслужба ОДА.

Для зручності пацієнтів та рівного доступу всіх верств населення до медичної допомоги, медзаклади оснащуються табличками зі шрифтами Брайля, а також дотримуються принципу доступності та безбар’єрності.

В коридорах приймальних відділень можна побачити кольорові смуги, що організовують рух медпрацівників.

Так, червона смуга руху – шляховказівник для бригади швидкої допомоги при переміщенні хворого без свідомості, жовта – для переміщення інфекційного хворого, а зелена для осіб за самозверненням.

Це має зберегти час при транспортуванні хворого.

Усі приймальні відділення матимуть однаковий вигляд, що координує роботу бригад швидкої допомоги в яку б з опорних лікарень вони не привезли пацієнта.

Зрозумілий алгоритм транспортування зберігає час та дає можливість уникнути хаотичних рухів. Дороговкази зрозумілі, як для медпрацівників, так і для пацієнтів, що звернулись за допомогою самостійно. До того ж, для зручності відвідувачів, у холі приймального відділення розміщено рецепцію, де медичні реєстратори можуть зорієнтувати відвідувачів відділення та надати їм потрібну інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медичні заклади #реконструкція #ремонт
Оголошення
live comments feed...