На Чернігівщині обіцяють за два роки модернізувати дитячий садок

Сучасний дитячий садочок з'явиться на території Кіптівської громади. Проєкт модернізації старого приміщення школи реалізовуватимуть впродовж наступних двох років. Передбачається, що на це витратять близько 7 мільйонів гривень.

Такі дані оприлюднила пресслужба ОДА.

До складу Кіптівської громади входить 19 населених пунктів. На їх території функціонує чотири дитячі садочки, де виховуються 106 дітей віком від 3 до 6 років. З них 25 дітлахів підвозять з населених пунктів, де немає дитячих закладів.

У центральній садибі функціонує дитячий садочок «Лелека». Заклад розрахований на 15 місць, але цього не достатньо. Зараз тут виховується 19 дітей. Приміщення, в якому розміщено дошкільний заклад, має площу 130 м2 і побудоване ще на початку ХХ століття. У садочку не облаштовані внутрішні туалети, немає музичної та спортивної зали. Харчоблок суміщений із їдальнею, відсутні адміністративні приміщення для персоналу та підсобні для зберігання інвентарю.

Тому у громаді і вирішили реконструювати приміщення колишньої школи у сучасний дитячий садочок на 34 місця, до якого будуть ходити діти з прилеглих сіл (Олбин, Савинка, Димерка, Борсуків, Самійлівка). Будівля Кіптівської школи, яка не функціонує з 2016 року.

  • Загальна вартість проєкту складає понад 7 мільйонів гривень.
  • Роботи проводитимуться в декілька етапів і розпочнуться вже найближчим часом:
  • реконструкція та утепленняфасадів та покрівлі закладу освіти;
  • реконструкція котельні, зовнішніх інженерних мереж;
  • реконструкція приміщень: ігрової кімнати, внутрішніх туалетів, адмінприміщень для персоналу, кухні із врахуванням вимог до інклюзивного середовища;
  • реконструкція внутрішніх інженерних мереж закладу освіти;
  • внутрішні оздоблювальні роботи зі створення сучасного освітнього простору.

модернізація дитячий садок реконструкція ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
34 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии