Знають мову жестів: кілька поліцейських з Чернігівщини освоїли нові навички

Троє поліцейських Ніжинського районного відділу поліції успішно засвоїли знання та навички спілкування мовою жестів та отримали відповідні сертифікати про закінчення курсу.

Про це повідомив сектор комунікації ГУНП.

Навчальна програма з вивчення жестової мови реалізовувалася за ініціативи Національного державного університету імені М.Гоголя та викладача жестової мови Лесі Дробної.

Загалом учасники пройшли 16 занять у рамках навчальної програми. Успішне оволодіння базовим курсом жестової мови закріпили врученням відповідних сертифікатів.

– У своїй роботі мені доводилося стикатися з людьми, що мають вади слуху. І знання основ жестової мови не вистачало. Курс навчання був дуже цікавим і корисним. Переконаний, що ці знання знадобляться всім, хто щодня комунікує з різними верствами населення.Тим більше, що вивчити жестову мову на базовому рівні під силу кожному, – розповів старший дільничний офіцер поліції Руслан Карась.

Одна з учасниць курсу з оволодіння жестовою мовою – Альона Авраменко, яка працює інспектором відділу реагування патрульної поліції. Про організацію навчань з жестової мови поліцейська дізналася від викладача ніжинського університету, адже є його колишньою студенткою.

– Отримані знання на 100% знадобляться мені в роботі. Наприклад, у моїй практиці був випадок, коли до поліції звернувся громадянин, що повністю не чув і до того ж, не вмів писати. Взагалі, до поліції звертаються не лише люди, які повністю не чують, а й ті, які є слабочуючими. З усіма категоріями громадян з вадами слуху за допомогою жестової мови спілкуватися значно простіше. Знаючи основи жестової мови, поліцейський може без перекладача отримати від заявника необхідну інформацію. Крім того, лише з сертифікатом про оволодіння жестовою мовою поліцейський може бути допущений до розгляду у суді справ, де фігурують громадяни, що не чують, - розповіла поліцейська.

НДУ ім. Гоголя Ніжинський університет мова жестів поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
17 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии