Працювати можна, але не всім: у Чернігові послабили карантин

Працювати можна, але не всім: у Чернігові послабили карантин , Олександр Гавриленко

Після чисельних звернень приватних підприємців у Чернігові дозволили працювати окремим закладам торгівлі та харчування. Внесли зміни і в роботу дошкільних навчальних закладів та шкіл.

Таке рішення прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 квітня.

Від сьогодні з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів дозволили:

  • Поновити роботу підприємцям, що торгують на свіжому повітрі, окрім ТРЦ та розважальних закладів;
  • Відкрити літні майданчики ресторанам, кафе, барам, закусочним, їдальням, кафетеріям, буфетам тощо. За умов розміщення на відстані не меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та менше чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років). Однак із дотриманням маскового режиму, крім прийому їжі.
  • Відвідування закладів спеціальної позашкільної освіти спортивного спрямування.
  • Відвідування спортивних залів спортсменами збірних команд міста та області, які здійснюють підготовку до офіційних спортивних змагань, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

З 5 травня дозволили:

  • Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, в тому числі, спеціальних закладів освіти (навчально–реабілітаційних центрів), закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти учнями 1–4 класів.
  • Проведення спортивно–масових заходів, включених до календарного плану спортивно–масових заходів з видів спорту Чернігова на відкритому повітрі без глядачів.
коронавірус COVID-19 карантин ресторани школи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2169 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии