• Главная
  • Більшість чернігівців сьогодні перевели на новий газовий тариф - "Річний"
11:14, 1 мая

Більшість чернігівців сьогодні перевели на новий газовий тариф - "Річний"

З 1 травня для клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» починають діяти нові тарифи «Твій газ Річний», який є базовою пропозицією, та «Твій газ Місячний».

Про це йдеться на Facebook-сторінці підприємства.

За ініціативи Уряду та національного регулятора у сфері комунальних послуг, усі клієнти компанії, що використовують газ для побутових потреб за замовчуванням були переведені на базовий тариф «Твій газ Річний». З 1 травня поточного і до 30 квітня наступного року вартість кубометру природного газу становитиме не більше ніж 7,99 грн з ПДВ.

В такий спосіб, споживачі отримають однакову ціну на паливний ресурс протягом усього року і будуть захищені від цінових коливань на енергетичних ринках упродовж 12 місяців.

Нагадаємо, що в цьому тарифі передбачена оплата за фактично спожите протягом календарного місяця паливо, тож передавати показання потрібно буде щомісяця з 1 по 5 число. Незмінними залишаються і строки оплати – до 25 числа місяця наступного за місяцем поставки.

Окрім цього з 1 травня для клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» діятиме тариф «Твій газ Місячний». Термін його дії необмежений, але його вартість мінятиметься в залежності від коливань на ринку енергоресурсів. Вартість газу в рамках цього тарифу з 1 травня 2021 року також становить 7, 99 грн за метр кубічний з ПДВ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#газ #акція #блакитне паливо #гроші #оплата #тарифи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...