• Главная
  • Померла актриса чернігівського драмтеатру - Ольга Козунова
11:07, 4 мая

Померла актриса чернігівського драмтеатру - Ольга Козунова

Вчора, 3 квітня, пішла з життя Ольга Козунова, яка багато років пропрацювала на посаді артистки драми у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Про це йдеться на Facebook-сторінці драмтеатру.

Прощання з актрисою проходитиме сьогодні 4 травня о 13:30 у ритуальній залі Чернігівської міськлікарні № 1 за адресою: вул. Пирогова, 16.

Козунова Ольга Олександрівна народилася 5 серпня 1950 року у Чернігові. Після закінчення у 1971 році акторського факультету Київського державного інституту мистецтв ім. І.К.Карпенка-Карого три роки за призначенням працювала у Волинському театрі, а з 1974 по 2020 рік – на посаді артистки драми у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

За роки служіння на чернігівській сцені Ольга Козунова створила цілу низку яскравих жіночих образів, зокрема такі, як Ніна Сагайдак в однойменній драмі В.Бойка, Сона – «Витівки Хануми» А.Цагарелі, П´єретта – «Вісім люблячих жінок» Р.Тома, Даша – «Весілля з генералом» за творами А.Чехова, Венера – «Енеїда» І.Котляревського, Галя і Гарбузиха – «Циганка Аза» М.Старицького, Самохвалова – «Східна трибуна» О.Галіна, Ровенська – «Яма» за О.Купріним, Іваниха – «Виходили бабки заміж» Ф.Булякова, Жінка Дончука – «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, Кума – «Дамських справ майстер» Д.Шевцова за п´єсою М.Старицького «За двома зайцями», Кручиніна – «Без вини винуваті» О.Островського, Баба Палажка – «Кайдашева сім´я» за І.Нечуєм-Левицьким. Маючи гарні вокальні дані, виконувала в оперетах ролі Королеви – «Три мушкетери» М.Дунаєвського, Софії – «Друге весілля в Малинівці» І.Поклада, Стасі – «Сільва» І.Кальмана. Багато цікавих сценічних образів створила актриса у виставах для дітей, серед яких такі, як Кішка – «Кішка, яка гуляла сама по собі» за Р.Кіплінгом, Мальвіна і Лиса Аліса – «Пригоди Буратіно» за О.Толстим, Фея – «Попелюшка» і Ворона – «Снігова королева» Є.Шварца, Гном – казка «Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова, Лисиця – «Веселий маскарад» С.Когана, В.Орлова та інші.

За сумлінну багаторічну працю актриса неодноразово нагороджувалась почесними грамотами та подяками керівництва області, обласного управління культури, дирекції театру.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#смерть #актриса #артистка #драмтеатр #прощання #театр
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...