• Головна
  • Вулиця імені російської окупантки. У Чернігівській області досі не перейменували 4 вулиці Терешкової
11:52, 5 травня 2021 р.

Вулиця імені російської окупантки. У Чернігівській області досі не перейменували 4 вулиці Терешкової

Вулиця імені російської окупантки. У Чернігівській області досі не перейменували 4 вулиці Терешкової

На підконтрольній Україні території досі існують 230 топонімів (вулиць та провулків), названих на честь депутатки Думи РФ, яка підтримала введення російських військ до України – Валентини Терешкової.

Про це свідчать дані з місцевих органів влади, надані у відповідь на інформаційні запити кореспондента видання «Лівий берег» Олександра Рудоманова.

За його інформацією, після початку військової агресії з боку РФ, в Україні було перейменовано кілька десятків вулиць, названих іменем першої космонавтки Валентини Терешкової.

Проте досі, згідно з даними Державного реєстру виборців в Україні налічується 278 топонімів на честь депутатки Держдуми, яка 1 березня 2014 року проголосувала за дозвіл вводу російських військ на територію України. З них 48 – на тимчасово окупованих територіях.

У решті випадків місцевим органам влади ніщо не заважає перейменуати вулиці та провулку. Проте досі їх лишається більше 200. У Чернігівській області – 4. Це вулиці у селах Безуглівка, Курилівка (обидва – Талалаївська громада Ніжинського району) та Хотинівка (Мринська громада Ніжинського району), а також провулок у селі Степові Хутори (Макіївська громада Ніжинського району).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#топоніміка #Терешкова #перейменування #вулиця
Оголошення
live comments feed...