Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд

Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд.

У Чернігові вже кілька років поспіль проводиться робота, спрямована на максимальне звільнення території міста від незаконних гаражів, сараїв, кіосків та інших малих архітектурних форм.

Напередодні, 6 травня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради визначив черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Відповідно цього рішення виконкому, найближчим часом демонтажу з відновленням благоустрою земельних ділянок підлягають 19 об’єктів, які розміщені за адресою вул. Незалежності поруч із будинком № 80.

Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-1 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-2

Власникам цих об’єктів встановлений строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок – 30 днів з моменту прийняття рішення. У разі невиконання вимог щодо добровільного демонтажу у визначений строк, демонтаж проведуть працівники комунального підприємства «Муніципальна варта».

Іншим рішенням виконкому, також прийнятим на засіданні 6 травня, погоджений перелік незаконно встановлених металевих гаражів. До нього увійшли 6 незаконних гаражів.

• вул. Коцюбинського, 83
• вул. Нафтовиків, 16 (4 шт.)
• вул. Текстильників, 35

Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-3 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-4 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-5 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-6 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-7 Незаконні гаражі та сараї продовжують прибирати з дворів Чернігова. У новому списку – 25 споруд, фото-8

Правила ті самі – 30 днів на добровільний демонтаж, а після цього – примусовий варіант.

гараж демонтаж Муніципальна варта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
539 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии