• Главная
  • Суд зобов’язав міську раду ліквідувати смоляне озеро у Чернігові
14:07, 7 мая

Суд зобов’язав міську раду ліквідувати смоляне озеро у Чернігові

Суд зобов’язав міську раду ліквідувати смоляне озеро у Чернігові

Чернігівський окружний адміністративний суд зобов’язав міську раду ліквідували так зване смоляне озеро, яке знаходиться між огорожею колишнього м’ясокомбінату та залізничною колією Чернігів-Горностаївка.

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Територія забруднена відходами мазуту та залишками нафтопродуктів сягає майже 700 квадратних метрів .

Державна екологічна інспекція неодноразово направляла листи до міської ради щодо ліквідації смоляного озера, проте на них належно не відреагували.

Протягом років смоляне озеро викликало обурення місцевих жителів і негативний суспільний резонанс. Особливо після того, як зооактивісти змушені були рятувати тварин, що потрапили у смоляну «пастку».

У грудні 2020 року на сесії Чернігівської міської ради депутати обговорили ситуацію. Тоді представник управління земельних ресурсів зазначив, що територія перебуває в оренді приватного підприємства з реєстрацією у Києві. До бізнесменів, мовляв, кілька разів зверталися аби вони навели лад, але ті зазначають, що проблема виникла до початку терміну оренди, тож це не їхня провина і не їхня відповідальність.

Оренда триває до вересня 2024 року, тож депутати запропонували підняти орендну ставку для підприємства аби його керівництво переглянуло свою позицію з цього питання. При цьому кошти на ліквідацію смоляного озера до Програми захисту екології не включили.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#прокуратура #смоляне озеро #вул. Любецька #міська рада
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...