11:02, 8 травня 2021 р.

Чи слухають чернігівці радіо?

Після того як у ХІХ столітті ціла плеяда винахідників створила та вдосконалила перший радіоприймач, цей вид зв’язку набув неабиякої популярності. Ще 100 років тому радіо було найбільш прогресивним і по суті єдиним засобом прослуховування музики та новин. Більше того, у тих же США радіо мало настільки культовий статус, що, попри появу інтернету і телебачення, і досі лишається надзвичайно популярним. Щоправда, тепер воно поступово перекочовує з «проводів» та ФМ-хвиль у ту ж мережу Інтернет. Навіть українські радіохвилі тепер можна слухати зі смартфонів.

Вчора, 7 травня, в Україні відзначали День радіо. Ця дата була приурочена до річниці винаходу Олександра Попова.

А чи слухають радіо чернігівці? Про це ми вирішили поцікавитися на вулицях міста.

Іван, працівник міських електромереж:

– Слушаю ФМ-радио. Все, что идет на 103.9, все слушаю. Каждый, как говорится, выбирает на свой вкус. Мне нравится эта волна. Устраивает слушать его в машине. Для меня радио – это актуально. Я пока еду в машине, то всегда у меня играет. Новости каждый час слушаю, но больше всего мне музыка нравится.

Ірина, юристка:

– Проводовое радио не слушаю лет с 12. Оно уже неактуальное. Музыку записываю на флешку и потом прослушиваю с проигрывателя. Радио же слушаю на ФМ-волнах, когда еду в машине. Если в машине, то его интересно слушать. Оно на фоне играет для настроения.

Олексій, "безхатько":

– Радио не слушаю никакое. Проводовое перестал слушать, когда радиоточка подорожала по коммуналке. Сейчас радио заменил интернет. Там и музыку слушаю, и новости читаю. Спотифай очень удобный. Он автоматически подбирает музыку, полагаясь на мои предыдущие прослушивания.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #радіо #свято #ФМ #музика #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...