• Головна
  • Гарячої води у Чернігові не буде 4 дні
09:06, 11 травня 2021 р.

Гарячої води у Чернігові не буде 4 дні

Гарячої води у Чернігові не буде 4 дні

У зв’язку з плановим ремонтом теплових мереж з 11 по 14 травня 2021 року Чернігівська ТЕЦ проведе гідравлічні випробування магістральних теплових мереж.

Через це гаряча вода в житлові будинки, установи та організації, які отримують послугу від ТЕЦ, в цей період подаватись не буде. Абонентів ОТКЕ це не стосується.

При достроковому закінченні випробувань теплових мереж, відновлення гарячого водопостачання можливе раніше зазначеного строку.

При появі в ці дні на вулицях міста провалів, витоку води, фахівці ТЕЦ просять терміново повідомляти за телефонами: 678-220; 72-84-83 та 0800-50-93-50.

Чернігівська ТЕЦ приносить вибачення мешканцям міста за тимчасові незручності, обумовлені необхідністю якісної підготовки теплових мереж до наступного опалювального сезону.

Довідка

Гідравлічні випробування – це метод діагностики, який використовується щорічно після закінчення опалювального сезону для завчасного виявлення та заміни до початку наступного опалювального сезону пошкоджених та зношених ділянок теплових мереж.

У відповідності до нормативної документації, випробування здійснюються водою з температурою +40°С, яка подається до мереж з високим тиском.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряча вода #ТЕЦ #гідравлічні випробування
Оголошення
live comments feed...