• Главная
  • Денис Шмигаль пообіцяв урядову підтримку Чернігівському автозаводу
19:48, 12 мая

Денис Шмигаль пообіцяв урядову підтримку Чернігівському автозаводу

Прем’єр міністр України Денис Шмигаль пообіцяв надавати усебічну підтримку Чернігівському автозаводу у виходах на міжнародні та українські ринки. Крім того, за його словами, уряд створить механізми, які б захистили підприємство від недобросовісної конкуренції.

Про це він заявив під час брифінгу в облдержадміністрації.

- Потрібно допомагати і захищати українського виробника в Україні від нечесної конкуренції. Коли зокрема за міжнародними контрактами використовуються не зазначені законодавством або державними стандартах норми. І через дрібнички, як то довжина чи ширина у 7-10 міліметрів стає підставою для неможливості брати участь у тендерах. Ми будемо домовлятися з міністром економіки, організуємо зустріч керівництва підприємства з Антимонопольним кабінетом, - розповів Денис Шмигаль.

Крім того, очільник уряду зазначив, що місцева влада часто вчиняє несправедливо по відношенню до українського бізнесу закуповуючи іноземну техніку.

Нині, за словами Дениса Шмигаля, Чернігівський автозавод один того, що український бізнес в Україні може створити якісне підприємство.

Завод випускає близько 250 одиниць різноманітної техніки щороку. Серед них трамваї, тролейбуси, комунальний транспорт та шкільні автобуси.

- Це один з прикладів коли у бізнесу немає сьогодні проблем. Це один із тих прикладів коли бізнес створює виробничу потужність, робочі місця. Завдання держави ж допомогти йому з виходом на експортні ринки, - наголосив Денис Шмигаль.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Чернігівський автозавод #Денис Шмигаль #тендер #експорт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...