• Главная
  • Верхню частину чернігівського Валу можуть відремонтувати в рамках "Великої реконструкції"
14:19, 13 мая

Верхню частину чернігівського Валу можуть відремонтувати в рамках "Великої реконструкції"

Верхня частина Валу може потрапити до переліку п'яти об'єктів Чернігівщини, які планують відновити за державний кошт у рамках проєкту "Велика реконструкція". Про це, під час виїзного засідання уряду, що відбулося вчора в обласному центрі повідомив міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко.

Є п’ять об’єктів куди входить і Дитинець, і Качанівка. Вони знаходяться на балансі міністерства культури і розглядаються у першій черзі «Великої реставрації», - сказав Олександр Ткаченко під час брифінгу в ОДА.

Він розповів – докладний список об’єктів, які планують відновити у рамках програми «Велика реставрація» з’явиться найближчим часом. Тому впевнено сказати, що чернігівський Дитинець обов’язково увійде до цього переліку не можна. Однак, він один з основних претендентів на відбудову.

«Велика реставрація» - це програма в рамках якої планується оновити 150 об’єктів культурної спадщини по всій країні та розбудувати туристичну інфраструктуру довкола них. До переліку входитимуть палаци, замки, музеї, старовинні будівлі та інші об’єкті що можуть привабити туристів. На це держава передбачає витратити близько 2 мільярдів гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вал #Дитинець #реконструкція #Велика реконструкція #Уряд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...