• Головна
  • Коло на Шевченка та Малиновського у Чернігові збудують за місяць. Дорогу не перекриватимуть
08:08, 14 травня 2021 р.

Коло на Шевченка та Малиновського у Чернігові збудують за місяць. Дорогу не перекриватимуть

Коло на Шевченка та Малиновського у Чернігові збудують за місяць. Дорогу не перекриватимуть

Від 8:00 п’ятниці, 14 травня, до 15 червня 2021 року вулицею Шевченка в районі перехрестя з вулицею Малиновського буде частково змінено схему руху. Відповідне рішення ухвалили напередодні на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, роботи з капітального ремонту вулиці Малиновського, яка має стати частиною об’їзної дороги для транзитних фур, вже тривають. Проєктом передбачено облаштування руху транспорту по колу на перехресті вулиць Шевченка та Малиновського (Бобровиця, район «Сіверянки»).

За словами начальника управління ЖКГ Ярослава Куца, на ці роботи потрібно місяць – впоратися підрядник має до 15 червня. Саме до цього часу рух транспорту вулицею Шевченка буде видозмінено.

Суть змін полягає у тому, щоб не перекривати повністю вулицю, але запобігти виникненню аварійних ситуацій і гарантувати якісне виконання ремонтних робіт. Для цього транспорт з вулиці Шевченка спрямують вздовж лінії приватних будинків.

– Транспорт з центру поїде по місцевому проїзду, який вздовж приватного сектору і далі знову виходить на дорогу, – пояснив Ярослав Куц. – Спочатку ми перекриваємо на виїзд вулицю Шевченка і робимо коло. А транспорт – їдев місто, як по зустрічній смузі. А потім перекриємо полосу на в’їзд і робимо вулицю на виїзд.

Тимчасова дорога проходить паралельно вулиці Шевченка від її перехрестя з 2-ю Радіозаводською майже до зупинки «Магазин «Будматеріали».

При цьому повністю буде закрито рух транспорту по вулиці Малиновського від вулиці Шевченка до вулиці Сосницької.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вулиця Шевченка #коло #ремонт #Бобровиця #перекриття дороги #вулиця Малиновського
Оголошення
live comments feed...