• Головна
  • Від армії не «відкосили». Явка резервістів у Чернігівській області – більше 100 %
09:23, 14 травня 2021 р.

Від армії не «відкосили». Явка резервістів у Чернігівській області – більше 100 %

Від армії не «відкосили». Явка резервістів у Чернігівській області – більше 100 %

Явка резервістів за повістками на навчання територіальної оборони в Чернігівській області в перший день призову склала 112%. Про це повідомила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Вона пояснила, що понадпланова явка у перший день навчань – особиста ініціатива резервістів, призов яких був запланований на наступні дні.

– Висока явка резервістів на навчання тероборони – це саме той лакмусовий папірець, який демонструє суспільні настрої в Чернігівській області. Попри різні песимістичні прогнози, Чернігівщина не словом, а ділом показала свій патріотизм. Я вдячна всім, хто долучився до навчань територіальної оборони, і пишаюся, що Сіверський край має таких захисників та захисниць – св.оїм  рішенням ви показали  небайдужість до майбутнього України, – відзначила Анна Коваленко

Нагадаємо, у середу, 12  травня, в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в  яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

Базові табори розміщуватимуться в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського районів та безпосередньо в місті Чернігові.

Під час навчань відпрацьовуватимуться питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#резервісти #збори #явка
Оголошення
live comments feed...