• Главная
  • Атрошенко та його партія «Рідний дім» програли суд і боротьбу за владу в Прилуках
12:18, 14 мая

Атрошенко та його партія «Рідний дім» програли суд і боротьбу за владу в Прилуках

Чернігівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення щодо обрання секретаря Прилуцької міської ради у січні цього року. Як пише «Високий вал» з посиланням на рішення суду, депутата Артем Рожка (партія «Рідний дім») незаконно обрали на цю посаду.

Нагадаємо, вибори у Прилуках минулого року виграла партія «Батьківщина». ЇЇ представники отримали 9 місць у міській раді. Також у боротьбі за крісло міського голови перемога Ольга Попенко, яка представляє цю політичну силу.

Партія «Рідний дім» міського голови Чернігова Владислав Атрошенка показала другий результат (5 мандатів). По 4 депутати обрано від партій «За майбутнє» та «Слуга народу», по 3 – від «Європейської солідарності» та ОПЗЖ, по 2 – від партій «Наш край», «Сила і честь» та «Європейська партія України».

У січні на сесії Прилуцької міської ради відбулося голосування з виборів секретаря міської ради. За Артема Рожка було зібрано найбільше голосів, проте Ольга Попенко наклала вето, після чого політичне протистояння перемістилося у суди.

Сам Артем Рожко кілька разів невдало пробував оскаржити рішення мера. Натомість депутати від «Батьківщини» Олександр Правосуд звернувся з позовом щодо незаконності виборів секретаря.

Мова йде, зокрема, про те, що, на думку позивача, бюлетені були виготовлені з порушенням регламенту (не було графи «утримався»), а процедура, яка передбачає таємне голосування була порушена, оскільки деякі депутати перед вкиданням бюлетенів в урну буцімто показували бюлетені колегам, обраним від партії «Рідний дім».

У підсумку суд задовольнив позов і визнав незаконним та скасував рішення міської ради Прилук від 24 січня 2021 про обрання секретарем Прилуцької міської ради Артема Рожка. На рішення може бути подана апеляція.

Згодом шляхом таємного голосування секретарем було обрано Сергія Чміля з «Європейської солідарності», який нині обіймає цю посаду. Втім, конфлікт не було вичерпано – за інформацією видання депутати від партій «Рідний дім», «Слуга народу», ОПЗЖ, ЄПУ та «Сила і честь» не відвідують засідання, через що Прилуки досі залишається єдиним в Україні містом, де не прийнято бюджет на 2021 рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Прилуки #Рідний дім #Артем Рожко #суд
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...