• Главная
  • Як записатися на вакцину від коронавірусу вчителям з Чернігова
11:37, 18 мая

Як записатися на вакцину від коронавірусу вчителям з Чернігова

Як записатися на вакцину від коронавірусу вчителям з Чернігова

Більше 370 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech з майже 474 тисяч, які прибудуть в Україну до кінця цього тижня в межах глобальної ініціативи COVAX, буде виділено на щеплення працівників освіти.

Передбачається, що 1-шу та 2-го дозу вакцини отримають 189 тисяч працівників із галузі освіти. Рішення використати цю вакцину для щеплення педагогів було ухвалене оперативним штабом Міністерства охорони здоров’я.

– Вчителі та викладачі постійно контактують з великою кількістю учнів та наражаються на небезпеку захворіти на коронавірусну хворобу. Саме тому вони – серед пріоритетних груп вакцинації від COVID-19, – зазначив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Освітян вакцинуватимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації.

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.

Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад.

Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій (ОДА).

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА.

Департаменти/управління освіти і науки обласних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я цих адміністрацій.

Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу.

Цей алгоритм запису на вакцинацію діє незалежно від того, хто є засновником закладу освіти.

Важливо, що уточнені списки керівники мають надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Надалі будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Детальна інформація про особливості вакцинальної кампанії, типи вакцин та відповідіна поширені запитання – на https://vaccination.covid19.gov.ua/ або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавірус #COVID-19 #вакцина #щеплення #Pfizer #алгоритм #вчителі
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...