• Головна
  • Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради
18:01, 18 травня 2021 р.

Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради

Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради

За умови наявної загрози військової агресії з боку РФ українцям необхідно мати вдома «тривожну валізу» – заздалегідь підготовлений комплект речей, які допоможуть швидко організувати евакуацію у випадку початку воєнний дій чи інших надзвичайних ситуацій.

Чернігівці, що заснували youtube-канал «Про Україну!» підготували корисне і доступне відео на цей випадок, взявши за основу інформацію від Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сподіваємося, вам не стануть у нагоді ці знання, проте заради власної безпеки та безпеки рідних варто володіти цією інформацією та бути готовим до будь-якого розвитку подій.

З відео «Що потрібно мати на випадок війни?» ви дізнаєтеся який рюкзак ідеально підійде для такої підготовки – його максимальну вагу та наявність відділень.

Також – поради з того, які обов’язково потрібно взяти ліки та засоби гігієни, чому презервативи та пакети для сміття можуть бути надзвичайно корисними.

Крім того – якими продуктами харчування краще запастися, та який використовувати одяг. Ще один важливий момент – поради щодо документів і грошей.

Відповіді на ці та багато інших життєво важливих питань – у ролику каналу «Про Україну!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рюкзак #тривожна валіза #екстренна валіза #ДСНС #необхідні речі #евакуація
Оголошення
live comments feed...