• Главная
  • Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради
18:01, 18 мая

Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради

Тривожна валіза на випадок війни чи надзвичайних ситуацій. Чернігівцям дали відеопоради

За умови наявної загрози військової агресії з боку РФ українцям необхідно мати вдома «тривожну валізу» – заздалегідь підготовлений комплект речей, які допоможуть швидко організувати евакуацію у випадку початку воєнний дій чи інших надзвичайних ситуацій.

Чернігівці, що заснували youtube-канал «Про Україну!» підготували корисне і доступне відео на цей випадок, взявши за основу інформацію від Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сподіваємося, вам не стануть у нагоді ці знання, проте заради власної безпеки та безпеки рідних варто володіти цією інформацією та бути готовим до будь-якого розвитку подій.

З відео «Що потрібно мати на випадок війни?» ви дізнаєтеся який рюкзак ідеально підійде для такої підготовки – його максимальну вагу та наявність відділень.

Також – поради з того, які обов’язково потрібно взяти ліки та засоби гігієни, чому презервативи та пакети для сміття можуть бути надзвичайно корисними.

Крім того – якими продуктами харчування краще запастися, та який використовувати одяг. Ще один важливий момент – поради щодо документів і грошей.

Відповіді на ці та багато інших життєво важливих питань – у ролику каналу «Про Україну!»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#рюкзак #тривожна валіза #екстренна валіза #ДСНС #необхідні речі #евакуація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...