• Главная
  • Сміття подорожчало. У Чернігові підняли тариф на вивезення відходів
16:57, 20 мая

Сміття подорожчало. У Чернігові підняли тариф на вивезення відходів

Сміття подорожчало. У Чернігові підняли тариф на вивезення відходів

У Чернігові встановили нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами. Так вирішили члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Тож з 1 червня вартість послуги для чернігівців складе 28,26 грн на місяць на одного зареєстрованого мешканця. Нинішній тариф – 23,07 грн. Зростання склало 5,19 грн або 22,5 %.

Крім того, відповідно до законодавства відтепер не буде поділу споживачів на 3 окремі групи (населення, бюджетні установи та інші споживачі). Тепер усі вони отримають новий тариф.

Необхідність збільшення вартості послуг з вивезення і захоронення сміття комунальники пояснюють тим, що діючі тарифи на ці послуги затверджувалися у 2019 році. А відтоді подорожчало паливо, електроенергія, автозапчастини, зросла зарплата працівників.

«Існуючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами не дозволяють підприємству здійснювати оновлення матеріально-технічної бази», – йдеться у пояснювальній записці.

Натомість після підвищення тарифу КП «АТП-2528», яке надає ці послуги, планує придбати 6 нових сміттєвозів та 1 бульдозер і забезпечити працівників конкурентною зарплатнею, що дозволить уникнути кадрових проблем.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сміття #відходи #тариф #АТП-2518
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...