• Главная
  • У Чернігові розказали, чому варто поборотися за «Нобелівську премію для вчителів»
08:54, 8 июля

У Чернігові розказали, чому варто поборотися за «Нобелівську премію для вчителів»

Чому варто поборотися за «Нобелівку для вчителів»? Про це під час зустрічі з представницею конкурсу GlobalTeacher Prize Ukraine дізнавалися педагоги та педагогині Чернігова.

Ольга Нагорнюк, керівниця проєкту «GlobalTeacher Prize Ukraine»: «У нас цілий тур. Ми починаємо з Чернігова, потім рухаємося до Ужгорода, далі Херсон і Маріуполь. Нашу церемонія дуже помпезна, велика і потужна, і багато вчителів думають: «де я, а де переможці», «де я, а де фіналісти». Насправді, наші переможці фіналісти – це, в тому числі, і жителі маленьких містечок, іноді сіл. Це педагоги, які горять своєю справою, надихаються від успіхів учнів. І це саме ті люди, яких ми шукаємо, тому особисте спілкування в регіонах дуже важливе, щоб зняти бар’єр напруги і невпевненості, і дати можливість людям зрозуміти, що ми дуже чекаємо їх заявки».

Щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін заснована у 2017 році. Серед її учасників та учасниць кожного року і чернігівці та чернігівки. Вони входили в ТОП списку. Нині є ще місяць подати заявки для участі цьогоріч. Тут не треба боятися. До того ж з’явилася ще одна номінація для початківців до 30 років, які ще не мають великого послужного списку, але мають бажання розвиватися. А головне – вчити нові покоління.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Тут зібралися найбільш активні. Як каже міський голова, мені це подобається. По-доброму, це найбільш неспокійні люди в своїй галузі, в своїй професії. Я хотів би, щоб ви сьогодні надихнулися, поспілкувалися, позадавали питання учасникам попередніх років».

Під час зустрічі у Чернігові після короткої презентації, представниця відповіла на питання. До того ж поспілкуватися можна було і з вчителькою математики та інформатики школи №2 Оксаною Коваленко, котра стала супер-фіналісткою «GlobalTeacherPrizeUkraine» у 2017 році.

Ольга Коваленко, вчителька школи №2, фіналістка національної премії «GlobalTeacher Prize Ukraine»: «Це премія про успіх, про те, що вчителі дуже важливі, що суспільство нарешті зрозуміло, що треба повернутись обличчям до цієї професії і що, в принципі, ми є творцями майбутнього України».

Пані Оксана також розказала колегам та колежанкам лайфхаки, як приборкати Всеукраїнську школу онлайн. Проєкт Міністерства освіти. Це платформа для дистанційного та змішаного навчання. Авторкою уроків тут є і вона.

Ольга Коваленко, вчителька школи №2, фіналістка національної премії «GlobalTeacher Prize Ukraine»:«На платформі розміщено тисячу безкоштовних уроків. Кожен урок має 5-8 хвилин динамічного, яскравого відео. Паралельно він містить тести і конспект. Про нього також мають знати не тільки вчителі, а і батьки, щоб вони знали, що можна і там черпати знання для їх дітей, і учні».

Чернігівські педагогині кожного року входять до ТОП-50 конкурсу. Інших закликають не боятися і спробувати себе та знайти середовище друзів і однодумців.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вчителі #педагоги #конкурс #Global Teacher Prize Ukraine
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...