• Головна
  • Міський Палац культури ремонтують: які роботи заплановано, що вже зроблено (ВІДЕО)
09:46, 1 жовтня 2021 р.

Міський Палац культури ремонтують: які роботи заплановано, що вже зроблено (ВІДЕО)

Триває комплексна термомодернізація Міського Палацу культури. Капітальний ремонт будівлі розпочали ще в 2016 році. Нині приводять її до ладу згідно з сучасними вимогами щодо енергозбереження. Проєкт передбачає ремонт покрівлі та зовнішніх стін.

Про це повідомляє «Новий Чернігів».

За словами начальника Управління капітального будівництва В‘ячеслава Почепа, цього року у бюджеті міста на ці роботи виділено 12 мільйонів гривень. Згідно цьогорічного плану, виконано 60%.

На об‘єкті працює близько 20 робітників.

Підрядна будівельна організація діє згідно з графіками погодженими з замовником на цей рік.

За словами начальника будівельної дільниці підрядної організації Віталія Лутченка, нижня частина повинна бути виконана за вересень-жовтень, верхня частина – до грудня. Роботи в стадії будівництва. Повністю завершених робіт поки ще немає.

На оновлених стінах передбачене влаштування пожежних драбин та водовідливів. Вхід до палацу культури також видозмінять.

В‘ячеслав Почеп каже, на наступний рік потрібно ще понад 10 мільйонів гривень для продовження ремонтних робіт. Загальна кошторисна вартість проєкту може змінитися у зв‘язку з розробкою проєкту по консервації мозаїки, що знаходиться на одній з зовнішніх стін палацу.

Міський Палац культури ремонтують: які роботи заплановано, що вже зроблено (ВІДЕО), фото-1

Термомодернізація будівлі змінила не лише її зовнішній вигляд. Суттєве утеплення зсередини відчули і колективи, і діти, які займаються у міському палаці культури, каже директорка закладу Ірина Должикова.

Міський Палац культури осучаснюється і в середині. Тут своїми зусиллями здійснюють косметичний ремонт. На сьогодні в закладі займається понад 2 тисячі дітей і для них необхідно створювати комфортні умови, каже Ірина Должикова.

Загалом же комплексну термомодернізацію приміщення планують завершити до кінця серпня наступного року.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#термомодернізація #Міський Палац культури #ремонт #будівельники
Оголошення
live comments feed...