13:06, 9 жовтня 2021 р.

Чи тепло в оселях чернігівців?

На зміну холодному вересню прийшов досить-таки теплий жовтень. Однак так або інакше холод відступив ненадовго, а в багатьох оселях віяння осені відчувається дедалі сильніше. До початку ж опалювального ще більше тижня. Та й чи всі зможуть заплатити за омріяне тепло – питання, мабуть, риторичне, адже в порівнянні з минулим роком ціни на газ суттєво зросли. А субсидії отримати стало значно важче.

Ми поцікавилися в чернігівців: чи тепло в їхніх домівках? Може, час увімкнути опалення? І що робитимуть, коли вартість послуги подорожчає вдвічі?

Лариса Михайлівна, колишня вчителька:

– Дома пока терпимо. Ночью холодно, но отопление рановато включать. Если будет такая погода, то еще недельку можно подождать. Я пенсионер, получала субсидию, а как сейчас это будет – ничего не понятно. Знаете, до этого года было нормально, а тепер – спасибо правительству и господину Зеленскому – они сняли со многих субсидии. Например, у тех, у кого были депозиты. Поэтому сейчас всё в тумане. Люди массово выводят деньги из банков, чтобы оформить субсидии, банки рушатся. Что выгадало правительство от этого, непонятно.

Валерій Павлович, колишній директор технікуму:

– Холодно, і думаю, що опалення вмикати вже пора. Але якщо зросте вартість опалення, то це буде критично. Ми пенсіонери, педагоги. Пенсія знаєте яка у педагогів. Я був директором технікуму. Зарплату одержував хорошу, а пенсія нікудишня. Субсидію бігаємо оформляємо, але зараз із нею проблема – жінка ходить п’ятий раз.

Марія Кузьмівна, пенсіонерка:

– Мы живем в доме с отоплением, которое сами включаем. Пару дней включали, пока было холодно. А сейчас нет, так как в квартире до 20 градусов. Поэтому нужды такой нету. А касательно оплаты, то я живу с детьми, они за это отвечают, платят. Поэтому я за свою пенсию маленькую гуляю как хочу. Не плачу ни за что. Вот такая вот у меня старость вольготная. Конечно, кто сами, тем тяжело. А меня этот вопрос не волнует.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #пенсія #субсидія #тепло #осінь
Оголошення
live comments feed...